Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Miejsce na Południu - koncert Lowlands Quartet

Miejsce na Południu - koncert Lowlands Quartet

reklama
📅 Data: czwartek, 03 sierpnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, MIEJSCE, ul. Zaruskiego 1 (Port Czerniakowski) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Panie i Panowie! MIEJSCE na Południu wraz z Frontera Concha y Toro przedstawia Lowlands Quartet - zespół grający interpretacje standardów jazzowych polskich i zagranicznych.

Na ich koncertach pojawia się sporo improwizacji w nowej świeżej odsłonie oraz ciekawe aranżacje utworów znanych i lubianych. Mieszanka stylów i doświadczeń zawsze porusza emocje i uczucia słuchaczy. Skład:

Marek Bugała - wokalista i harmonijkarz czujący się dobrze zarówno w improwizacjach jazzowych, jak i standardach światowego bluesa. Od lat rozwija technikę śpiewu metodą SLS. Uczeń ASMRiJ im. K. Komedy w warszawie. Uczestnik warsztatów jazzowych i bluesowych. Laureat konkursów harmonijkowych, m.in. Harmonica Bridge w Toruniu.

Jakub Żołubak - gitarzysta jazzowy, kompozytor. Uczeń najlepszych polskich gitarzystów - Artura Lesickiego i Janusza Konefała we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik licznych warsztatów jazzowych, nauczyciel, od lat związany z warszawska sceną jazzową.

Rafał Hajduga - kontrabasista/gitarzysta basowy. Doświadczenie zdobywał, współpracując m.in. z Big Bandem AM w Katowicach oraz Filharmonią Śląską. Aktualnie zaangażowany w wiele projektów jazzowych i rozrywkowych. Laureat wielu festiwali i konkursów ogólnopolskich.

Jakub Miarczyński - perkusista, improwizator, muzyk współpracujący głównie z zespołami jazzowymi. udzielający się sesyjnie. Kocha muzykę niosącą za sobą autentyczne emocje, bez względu na gatunek czy stylistykę. Laureat wielu ogólnopolskich i zagranicznych festiwali oraz konkursów. Jean-Paul Bourelly powiedział o nim "To taki perkusista, dzięki któremu zespół zawsze brzmi lepiej".

Zapraszamy serdecznie w imieniu Miejsca oraz Frontera Concha y Toro!

#muzykanapołudniu #miejscenapołudniu #koncert #chill #jazz #frontera

Na wydarzenia z cyklu „Na Południu” zaprasza sponsor wydarzeń, dystrybutor marki Frontera.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę