Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Nightskating Warszawa #6/2017 - Powstańczy NS

Nightskating Warszawa #6/2017 - Powstańczy NS

reklama
📅 Data: czwartek, 03 sierpnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy Was na Powstańczy Nightskating Warszawa, czyli przejazd na rolkach głównymi ulicami stolicy w ramach obchodów 73. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Organizując edycję Powstańczą Nightskating Warszawa już od kilku lat staramy się, aby Warszawiacy i goście mieli okazję do wyjątkowego upamiętnienia bohaterów tamtych dni, których dewiza brzmiała "Dziś. Jutro. Pojutrze."

Chcąc podziękować za odwagę, waleczność i troskę o przyszłe pokolenia, udajemy się wspólnie w historyczną podróż na rolkach wraz z Przewodnik po Warszawie Martą Szczeblewską, która opowieściami i komentarzem na trasie przejazdu, przybliży nam zarówno te dramatyczne, jak i podniosłe chwile z '44 roku.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy potrafią swobodnie jeździć na rolkach, na swoistą lekcję historii w terenie. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem pojedziecie z nami. :)

Termin: 3 sierpnia 2017 (czwartek) godz. 21:00
Zbiórka: od 20:00 pod Pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie
Dystans: 19 km
Trasa: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Ujazdowskie - Szucha - Puławska - Odyńca - Racławicka - Żwirki i Wigury - Wawelska - Grójecka - Plac Zawiszy - Towarowa - Rondo Daszyńskiego - Towarowa - Okopowa - Rondo Zgrupowania AK "Radosław" - Aleja Jana Pawła II - Aleja Solidarności - Plac Bankowy - Marszałkowska - Królewska - Krakowskie Przedmieście

Poziom trudności: 1 - łatwy (http:nightskatingwarszawa.pl/poziom-trudnosci)

Organizatorem imprezy jest Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER które zadbało, aby trasa były atrakcyjne i bezpieczne dla uczestników.
Przejazdy rolkarzy zabezpiecza Komenda Stołeczna Policji, zespół ratownictwa medycznego z Fundacja Moto - Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Warszawaoraz specjalny zespół na rolkach – Nightskating Warszawa Team.

Udział w imprezie jest bezpłatny!
Prosimy, aby przed imprezą zapoznać się z regulaminem: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę