Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Underwater Vol. 4

Koncert Underwater Vol. 4
📅 Data: piątek, 24 maja 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cafe Kulturalna - PKiN (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Underwater Vol. 4 / Sroczyński LIVE /Recognition Records | RRRKRTA /Brutaż | Basia polanska /Underwater | adam plu | mateuszek b


Underwater to projekt duetu Basia Polanska + Paulina Braun.
Choć punktem wyjścia jest muzyka elektroniczna to jednak dziewczyny stawiają mocno na czynnik ludzki – muzykę na żywo wszystkich możliwych nurtów i stylów, vj-ing czy choćby same plakaty promujące – odręcznie rysowane. Eksperyment, którego celem ma stać się wyłanianie nowych jakości z autorskiego łączenia odrębnych komponentów.


Sroczyński
Recognition Records
live + violin
Producent i instrumentalista udzielajacy sie na płaszczyźnie muzyki współczesnej, ludowej oraz elektronicznej. Jako skrzypek jest w stanie zastapic duzy sklad kameralny, tworzac nieograniczone i nieprzewidywalne sciany dźwięku przy wykorzystaniu harmonizera oraz szeregu odpowiednich efektow. Jednym z istotnych elementow formy jego gry, jest improwizacja, ktora w polaczeniu z samplerem i misternie przygotowanymi warstwami elektroniki tworzy uniknalna jakość. Jako kompozytor tworzy on wiele utworów których zakres muzyczny jest właściwie nieprzewidywalny. Na przestrzeni lat nawiązał współprace z wieloma artystami sceny offowej, eksperymentalnej, elektronicznej i popowej.Sa to m.in. Jerzy Mazzol, Marek Pospieszalski, Jacek Sienkiewicz, Qba Janicki, Bartłomiej Chmara. W polowie 2012 r w kooperzcji z duetem Chmara Winter wydali płyte EP pt: "F me", w wytworni Pets Recordings, natomiast w lutym 2013 roku ukazała się jego płyta "A GIRL WITH NO HEART" z udziałem wokalistki Ewy Prus wydana pod skrzydlami cenionej wytwórni Jacka Sienkiewicza - Recognition Records.Live acty Sroczyńskiego są w dużej mierze improwizowane.
link
link

RRRKRTA
Brutaż
link

Basia Polanska
Underwater
link
link
link

adam plu
link

vj mateuszek b

Poster by skope


Wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama