Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warszawskie Dni Recyklingu - Ekologiczny piknik rodzinny

📅 Data: sobota, 25 maja 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, na boisku bocznym w Parku Agrykola (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już od godz. 10.00 mieszkańcy Warszawy będą mieli możliwość wzięcia udziału w wielu ekologicznych konkursach, w których zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami. W tym roku przygotowaliśmy około 20 tysięcy roślin - kwiatów (m.in. pelargonie, begonie, niecierpki), ziół (m.in. bazylia, oregano, rozmaryn, tymianek) oraz sadzonek drzew i krzewów (świerki, jodły, tuje, wierzby), które rozdamy w zamian za makulaturę, szkło, tworzywa sztuczne, butelki PET, baterie, puszki aluminiowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz tonery. Dodatkowo będzie można otrzymać ekologiczne torby na zakupy oraz inne ekologiczne gadżety i nagrody.

Celem Warszawskich Dni Recyklingu jest szerzenie zachowań przyjaznych środowisku oraz promowanie wśród warszawiaków recyklingu jako szansy na rozsądne gospodarowanie ograniczonymi zasobami naturalnymi Ziemi.

VIII Warszawskie Dni Recyklingu to ważne przedsięwzięcie nie tylko wieloletniego programu edukacji ekologicznej "Warszawa Stolicą Czystości" realizowanego w Warszawie od 2005 r. lecz również coroczna impreza edukacyjna. W tym roku będzie można również dowiedzieć się o nowych zasadach selektywnego zbierania odpadów, które będą obowiązywać od 1 lipca 2013 roku.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: festiwal


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama