Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wieczory filmowe z Clintem Eastwoodem na placu Europejskim - Rzeka Tajemnic

Wieczory filmowe z Clintem Eastwoodem na placu Europejskim - Rzeka Tajemnic

reklama
📅 Data: poniedziałek, 02 października 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, plac Europejski (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już od 2 października na placu Europejskim rusza dwutygodniowy cykl wieczorów filmowych z Clintem Eastwoodem. W bieżącym tygodniu, od poniedziałku do środy oraz w piątek, pod wielkim namiotem będzie można obejrzeć filmy z udziałem lub w reżyserii znanego aktora.

Filmowe wieczory wracają na plac Europejski! Od poniedziałku 2 października Ghelamco zaprasza na cykl „Clint Eastwood na placu Europejskim”. Przez kolejne dwa tygodnie, od poniedziałku do czwartku od godziny 18.00, pod specjalnie przygotowanym namiotem odbędą się pokazy filmów, w których grał lub reżyserował ten znakomity artysta. Dodatkowo, od godziny 17.00 do 19.00 na widzów będzie czekać piwo Książęce w specjalnej cenie – 4 złote.

Jesienny cykl rozpocznie „Rzeka Tajemnic” – film z 2003 roku w reżyserii Clinta Eastwooda, w rolach głównych występują nagradzani Oscarem Sean Penn i Tom Robbins. Historia opowiada o trzech przyjaciołach, których łączy tajemniczy dramat z dzieciństwa. Ich drogi w dorosłym życiu rozchodzą się na wiele lat a ponownemu spotkaniu znów towarzyszą dramatyczne okoliczności - córka jednego z bohaterów zostaje zamordowana. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że prowadzącym śledztwo policjantem jest drugi z przyjaciół, trzeci zaś – głównym podejrzanym Niezwykle wciągający kryminał już 2 września na placu Europejskim!

We wtorek zapraszamy na komedię „Kosmiczni kowboje”, w której obok samego Clinta Eastwooda wystąpił Tommy Lee Jones i Donald Sutherland. To historia emerytowanych pilotów NASA, którzy nieoczekiwanie dla nich samych muszą odbyć lot w kosmos i naprawić uszkodzoną satelitę. Dużo dobrego humoru, dowcipnych dialogów i dobrych efektów specjalnych.

Środowa propozycja to obsypany Oscarami „Za wszelką cenę”, w którym Clint Eastwood występuję w roli reżysera i pierwszoplanowego aktora a towarzyszą mu Hilary Swank oraz Morgan Freeman. To niezwykła historia dziewczyny z małego amerykańskiego miasteczka, uprawiającej boks. Jej marzeniem jest trenowanie u jednego z najlepszych, lecz bardzo konserwatywnych trenerów. On jednak nie zamierza trenować kobiet. To film o marzeniach, wytrwałości, niesprawiedliwości i walce, nie tylko na ringu.

W piątek na placu Europejskim będzie można obejrzeć „Gran Torino”, ponownie z Clintem Eastwoodem reżyserem i w roli głównej. Bohaterem filmu jest weteran wojny we Wietnamie, Walt Kowalski, który 50 lat przepracował w koncernie motoryzacyjnym Forda. Po śmierci żony zostaje sam, z nikim nie utrzymuje kontaktów, żyje we własnym poukładanym świecie. Jego spokój zostaje zburzony przez nowych sąsiadów z Azji, których syn spróbuje ukraść mu ulubiony samochód Gran Torino. To ciepła, momentami zabawna opowieść o tolerancji, otwartości na innych i o tym, że nigdy nie jest za późno, aby się zmienić.

Na wydarzenie zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland, wraz z partnerami: restauracją The Place i marką Książęce.

„Clint Eastwood na placu Europejskim”
Wstęp wolny

⌚ 18:00
🗓 Terminy seansów:
02.10 Rzeka Tajemnic link
03.10 Kosmiczni Kowboje link
04.10 Za wszelka cenę link
06.10 Gran Torino link
09.10 Medium link
10.10 Snajper link
11.10 Sully link
12.10 Niepokonany link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: film


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę