Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Michałem Kamińskim

Spotkanie autorskie z Michałem Kamińskim

reklama
📅 Data: środa, 11 października 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, BookBook Księgarnia Hoża, ul. Hoża 29/31 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na spotkanie z Michałem Kamińskim na temat jego najnowszej książki "15 sierpnia".

O autorze:
Ur. w 1972 r., w wieku dziewiętnastu lat został asystentem marszałka sejmu, a sześć lat później posłem. Pełnił funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta oraz Kancelarii Premiera, przez dwie kadencje zasiadał w Parlamencie Europejskim. Był dziennikarzem radiowym i reporterem politycznym. Obecnie poseł na Sejm RP VIII kadencji. Z żoną Anną i dwiema córkami mieszka pod Warszawą. Michał Tomasz KAMIŃSKI uznany został w 1998 roku w ankiecie dziennika „Życie” najlepszym mówcą parlamentu, teraz chwycił za pióro.

O książce:
To, czym żyjemy przez ostatnie lata w Polsce i w Europie, z brutalną kampanią wyborczą, politycznymi skandalami, kolejnymi konfliktami między rządem a opozycją, zamachami terrorystycznymi, rosnącymi wpływami Rosji i lękiem przed tym, co jeszcze przyniesie przyszłość, zawarł Michał Kamiński w pasjonującym thrillerze politycznym.

Na nić intrygi nawleczone są wydarzenia, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego.
Śmiertelna choroba żony premiera i artykuł w tabloidzie o nieślubnym dziecku szefa opozycji, medialne przepychanki z uchodźcami w tle i afera podsłuchowa z nagraniami w restauracji U Kruka, półdarmowe wczasy w Turcji dla kilkorga precyzyjnie wytypowanych klientów biura podróży i wyznawcy islamu gotowi poświęcić swoje życie. Podstępna gra rozpoczyna się na dobre, gdy podczas wakacji w Egipcie zostaje zamordowana polska turystka.

Zmysł obserwacji autora przekłada się na wartką opowieść, w której realia mieszają się z fantazją, tworząc obraz sieci wzajemnych powiązań sterowanej przezobce służby.
Zwykli ludzie są tylko pionkami na szachownicy, a ich śmierć ma posłużyć niskim, politycznym celom. Kto w tej rozgrywce jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? I dlaczego w polityce nie ma przyjaźni? Kamiński nie ma co do tego złudzeń.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę