Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BadBitches // Urodziny Azealii Banks // Impreza

BadBitches // Urodziny Azealii Banks // Impreza
📅 Data: piątek, 31 maja 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cafe Kulturalna, Plac Defilad 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


☛ Badbitches
Ania (DJ Ivvona) i Małgorzata (DJ Foka) zapraszają Państwa na kolejną wspólną dyskotekę. Pierwsza, zagrana pod szyldem „Magazyn Muzyczny / Non Stop Team”, okazała się tak wielkim sukcesem (tańczyły na niej osoby, które NIGDY nie tańczą), że po prostu muszą to powtórzyć.
Będziemy grały Azealię Banks, Justina, trapy, eurodance, Azealię Banks, Timbalanda i Far East Movement. I Azealię Banks. I tańczyły razem z Wami na parkiecie.

☛ Ania Chojnacka – osoba od urodzenia interesująca się muzyką
Swój oficjalny debiut w roli dyskdżokejki miała zaliczyć podczas balu karnawałowego w podstawówce. Podeszła do zadania bardzo profesjonalnie: nagrała kilka kaset z tanecznymi przebojami, z pomocą rodziców zakupiła pod Pałacem Kultury legginsy w odblaskowe kwiatki oraz odblaskowy t-shirt, miała nawet plakietkę z napisem „DJ”, ale wszystko poszło na marne, bo dwa dni przed zabawą się rozchorowała. Po latach stwierdziła, że powinna spróbować jeszcze raz i bardzo cieszy ją fakt, że swe dziecięce zachcianki może realizować właśnie w Kulturalnej, gdyż przebywa tu często, z własnej nieprzymuszonej woli.
Uważa, że dzięki Lado ABC wszystko będzie dobrze, a Robert Piernikowski jest mistrzem Polski. Nie lubi konkursów na stronie popupmusic.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawia.

☛ Małgorzata Halber - "jestem z Falenicy"
Od szóstego roku życia słucha piosenek i innych utworów, od czterech lat tańczy sama w domu. Ma wewnętrzne przekonanie, że jest predestrynowana do bycia DJ, ponieważ jej ojciec przez 25 lat był jednym z popularniejszych dyskdżokejów w Warszawie, stałym rezydentem klubu studenckiego Stodoła. Z dj-ki na dyskotece wypatrzył na parkiecie matkę Małgorzaty, Halinę. Małgorzata pierwsze choreografie układała do utworów Modern Talking organizując nawet małe pokazy dla rodziny, niestety babcia Krysia najbardziej zachwycona była muzyką, a nie układem. Od dziecka ogląda filmy o tańcu, "Grease" i "Breakdance" to jej ulubione, towarzyszyła swojej matce w jej codziennym rytuale oglądania "Flashdance" z niemieckim dubbingiem. W 2013 tańczy głównie do trapów.


Wstęp: wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama