Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Październik w Akumulatorze: Słuchowisko

Październik w Akumulatorze: Słuchowisko

reklama
📅 Data: środa, 25 października 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. Rzymowskiego 32 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Ruszamy z cyklem bezpłatnych wydarzeń w Akumulatorze. Wszystkie organizowane są oddolnie. Okoliczni mieszkańcy, postanowili wykorzystać potencjał Domu Sąsiedzkiego, żeby podzielić się z mieszkańcami swoimi umiejętnościami. Znajdź wydarzenie dla siebie, przyjdź i poznaj moc sąsiedzkich działań 🙂

Repertuar na październik:

21 października (sobota), godz. 17 00 – 19 00
Wyprowadzić elektronikę z fornirowanego mebla – spotkanie z Grzegorzem Strzelewiczem, który projektował dla firmy UNITRA, której zakłady znajdowały się na terenie Służewca. Spotkanie jest związane z wystawą „Unitra. Zakres częstotliwości”, którą do 31 października można podziwiać w Domu Kultury KADR. Wstęp bezpłatny.

24 października (wtorek), godz. 18 00 – 21 00
Ozdabianie dyni na Halloween – warsztat rodzinny, podczas którego będzie można nauczyć się wycinania wzorów na dyniach. Zachęcamy do przyniesienia własnej dyni i ostrego nożyka. Zajęcia poprowadzi Agnieszka. Wstęp bezpłatny.

25 października (środa), godz. 18 30 – 19 30
Słuchowisko w Akumulatorze – w Domu Sąsiedzkim mamy 100 książek na kasetach magnetofonowych. Podczas spotkania wspólnie wybierzemy jedną z nich, zasiądziemy na fotelach i oddamy się w objęcia literatury. Wstęp bezpłatny.

26 października (czwartek), godz. 18 30 – 20 00
Pomedytujmy – spotkania, podczas których można nauczyć się podstawowych technik medytacyjnych. Poprowadzi je Karol. Wstęp bezpłatny.

27 października (piątek), godz. 10 00 – 15 00
Stolik brydżowy – wspólne granie w brydża. Zapraszamy osoby, które znają podstawy tej gry jak i osoby, które chcą się ich nauczyć. Spotkanie prowadzi Pani Ala. Wstęp bezpłatny.

27 października (piątek), godz. 19 00 – 21 00
Do czego potrzebny jest sąsiad – dlaczego ich nie znosimy, dlaczego ich kochamy? – spotkanie dyskusyjne, podczas którego mieszkańcy będą mogli opowiadać sobie nawzajem o swoich złych i dobrych doświadczeniach związanych z sąsiadami. Wspólnie zastanowimy się nad tym co to znaczy być dobrym sąsiadem. Spotkanie poprowadzi grupa Rzeczywistość Emocjonalna. Wstęp bezpłatny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę