Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czego pragnę na Pradze?

📅 Data: czwartek, 06 czerwca 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, TuPraga Dom Kultury, ul. Dąbrowszczaków 2 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Masz ochotę zainicjować lokalne działania? Dzień Sąsiada, wielki piknik, plenerowe letnie kino, otwarte lekcje tańca, a może społeczny ogród? Masz ciekawe pomysły, ale nie wiesz, jak je zrealizować? Chciałbyś zrobić coś na Pradze? Znasz interesujące miejsca, które warto byłoby ożywić? A może chciałbyś się włączyć w projektowanie oferty Domu Kultury?
Weź sprawy w swoje ręce! Zapraszamy mieszkańców Pragi na serię spotkań, podczas których będziemy dyskutować na temat lokalnych potrzeb i działań. Zastanowimy się, jakie projekty są potrzebne na Pradze i jak je skutecznie przeprowadzić.

Spotkania w ramach projektu będą okazją do podzielenia się opiniami oraz oczekiwaniami związanymi z ofertą i funkcjonowaniem Domu Kultury TuPraga oraz zaproszeniem do dyskusji na temat wykorzystania potencjału dzielnicy w kreowaniu oferty kulturalnej.
Najciekawsze pomysły zgłoszone przez mieszkańców zostaną dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury i zrealizowane przy wsparciu Domu Kultury TuPraga.

Spotkaniom towarzyszą prezentacje ciekawych projektów realizowanych na terenie całej Polski:

6 czerwca: Teren budowy – jak zrealizować swoją wizję, wpłynąć na kształt najbliższego otoczenia i odmienić miasto – Iza Rutkowska, Fundacja Form i Kształtów
13 czerwca: Dzień Sąsiada – przykłady działań sąsiedzkich organizowanych na podwórkach, placach zabaw, parkach czy ulicach – Kornelia Zagórska, Q-Ruch Sąsiedzki
20 czerwca: Laboratorium Animatorni, Seniorzy w akcji, Pracownia Design – czyli o pierwszych krokach młodych animatorów, o działaniach podejmowanych przez starszych i o tym, jak zmieniać przestrzeń wokół siebie, tak aby miejsce stało się bardziej przyjazne, funkcjonalne i estetyczne – Alicja Szulc, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych \"ę\"
27 czerwca: Zielone miasto – miejskie ogrodnictwo, czyli jak zmienić szare przestrzenie miejskie w zieloną, żywą tkankę i co zrobić, by polskie miasta były zielone od chodników aż po dachy – Jakub Kowalewski i Grzegorz Młynarski, Kwiatkibratki

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 19:00, wstęp wolny.


TuPraga Dom Kultury
ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ

link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama