Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Filmowe urodziny Mai Komorowskiej

Filmowe urodziny Mai Komorowskiej
📅 Data: poniedziałek, 8 stycznia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny, ul. Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Maja Komorowska 23 grudnia obchodziła 80. urodziny. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie z jubilatką, jej współpracownikami i zagranymi przez nią postaciami. A było ich ponad 50: od ciotki Idalii w „Cwale” Zanussiego, przez Jolę w „Pannach z Wilka” Wajdy, po Guślarza w „Lawie” Tadeusza Konwickiego.

Spotkanie, które poprowadzi krytyk filmowy Łukasz Maciejewski, poprzedzi krótkie filmowe przypomnienie ważnych scen z filmów z udziałem Mai Komorowskiej. W wieczorze – poza jego bohaterką – udział wezmą m.in. Tadeusz Sobolewski i Krzysztof Zanussi. Poniedziałkowe spotkanie zamknie film-niespodzianka – specjalnie wybrany przez Maję Komorowską na ten wieczór. Spotkaniu towarzyszyć będą także dwie wystawy zdjęć aktorki, do obejrzenia we foyer budynku FINA na pierwszym piętrze.

Tym samym Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny włącza się w obchody urodzin Mai Komorowskiej, przygotowane m. in. przez Akademię Teatralną i Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie.

Wstęp
Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (120). Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać w dniu wydarzenia od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu wydarzenia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️