Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dni Otwarte Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu - dzień 2

📅 Data: niedziela, 16 czerwca 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Bibioteka Uniwersytecka ul. Dobra 56/66 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Dni Otwarte Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu 15-16 czerwca 2013 - Bibioteka Uniwersytecka ul. Dobra 56/66.

W ramach dni otwartych zapraszamy na warsztaty, wykłady, prezentacje prowadzone przez naszych nauczycieli i terapeutów. Będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami psychologii zorientowanej na proces, dyskusji, zadania nurtujących pytań i doświadczenia na sobie metod pracy z procesem. Podczas dni otwartych odbędzie się również spotkanie informacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych naszym psychoterapeutycznym programem licencyjnym.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane psychologią zorientowaną na proces, terapeutów, studentów, pracowników naukowych, wszystkich sympatyków pracy z procesem oraz osoby zainteresowane pracą z ludźmi i rozwojem osobistym.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

Obowiązują ZAPISY, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc podczas warsztatów!!!

Prosimy o Państwa zgłoszenia wraz z informacją, na jakie warsztaty chcieliby Państwo zapisać się.
ZAPISY prosimy kierować tu: administracja@psychologia-procesu.plPROGRAM Dni Otwartych PTPP 2013 - Niedziela 16 czerwca

9:00 – 12:00 Marzena Wasilewska – „Bliżej ze sobą i z innymi” – warsztat pod superwizją Bogny Szymkiewicz

Opis: Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą się poczuć bardziej komfortowo ze sobą oraz w relacji z innymi. Ma na celu zwiększenie świadomości wokół zachowań w relacji oraz umiejętności stawania po własnej stronie przy pomocy ćwiczeń opartych na metodzie zwanej „pracą z procesem”. Jest częścią dwudniowego warsztatu wyjazdowego obejmującego również badanie różnych zachowań, kiedy znajdziemy się „w nie swojej bajce”.


12:00 – 15:00 Ela Królak – „Jeśli masz już dosyć wewnętrznego krytyka...” - warsztat pod superwizją Tomasza Teodorczyka

Opis: Krytyk to jedna z naszych wewnętrznych postaci, która nas ogranicza, karze, odbiera moc. Nie starczy poznać jej pochodzenie, zidentyfikować teksty.

Warsztat może stać się okazją do tego by zmierzyć się ze swoim krytykiem, podjąć dialog i zintegrować jego energię w nowej korzystnej odsłonie.

15:00 – 16:30 Agnieszka Wróblewska – wykład „Wprowadzenie do psychologii procesu”

Opis: Czym jest psychologia zorientowana na proces, jakie są jej główne założenia, źródła, sposób myślenia o człowieku? Czym się różni od innych metod psychoterapeutycznych, a w czym jest podobna? W jaki sposób można ja stosować do pracy z rodzinami, grupami, do działań społecznych i twórczych? Jak aktualnie wygląda jej rozwój w Polsce i na świecie? Na wykład zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poznać odpowiedzi na powyższe pytania, a także usłyszeć odpowiedzi na własne refleksje, pytania i wątpliwości.
16:30 – 17:30 Spotkanie Informacyjne
Spotkanie informacyjne w ramach Dni POP otwiera przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania wątpliwości, daje możliwość uzyskania informacji o tym, czym jest kurs ,a czym program, na czym polega studiowanie w POP, itp. Zapraszamy osoby zainteresowane psychologią procesu, programem licencyjnym, kursem rocznym, intensywnym, rozwojem metody w Polsce, zagranicą, a także wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.


17:30 – 19:00 Tomasz Teodorczyk – wykład "Mit życiowy - ukryte wzorce ludzkiego rozwoju".

Opis: Psychiczny rozwój człowieka obserwujemy w większości poprzez jego zmagania z różnymi trudnościami na świadomym poziomie. Jednak istnieją głębsze warstwy i struktury tego rozwoju, są one bardziej skomplikowane i trudniej zauważalne, jednak określają to, co dzieje się z nami w uzgodnionej rzeczywistości. W trakcie wykładu omówimy zagadnienie mitu życiowego - jednego z długotermnowych wzorców towarzyszących nam w życiu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama