Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PR bez krawatów o startupach

PR bez krawatów o startupach
📅 Data: poniedziałek, 15 stycznia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Miejsce Chwila, Ul. Ogrodowa 31/35 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Dwa miesiące temu wypoczywając przy zachodzącym słońcu na plaży (z dala od polskiego jesiennego chłodu) jeden z naszych znajomych nagle rzucił smutno w przestrzeń: "a czym tak właściwie jest ten startup?". Rozpoczęta wtedy dyskusja nie pozwoliła nam spać i zmusiła do opróżnienia kilku butelek wina, ale przede wszystkim to właśnie wtedy wpadła nam do głowy idea organizacji spotkania ze startupami jako motywem przewodnim. 15. stycznia na scenie w Miejsce Chwila wystąpią specjaliści, którzy na komunikacji o startupach zjedli zęby, i którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego mitycznego zjawiska.

Na miejscu czekać na Was będą prezentacje, dyskusje i najlepszy towarzysz nieformalnych spotkań - piwo, ale dla pierwszych 10 osób egzemplarze najnowszego magazynu sprawny.marketing. :)

Zapraszamy chwilę przed spotkaniem, oraz żeby zostać trochę dłużej - chętnie Was wszystkich poznamy, podobnie jak nasi prelegenci.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenia pod adresem: kontakt@prbezkrawatow.pl

Oto i nasi prelegenci:

Krzysztof Majdan - pracę w mediach zaczął w naTemat. Po roku był już w Gazecie Wyborczej, następnie w Dzienniku Gazecie Prawnej. Przez osiemnaście ostatnich miesięcy współtworzył polską wersję Business Insidera, by wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło i objąć stery serwisu INN Poland z Grupy Natemat. Specjalizuje się w tematyce biznesowo-technologicznej.

Krystian Cieślak - Dyrektor Zarządzający agencji Remarkable Ones specjalizującej się w obsłudze startupów i firm technologicznych. Razem z teamem zaangażowanych konsultantów realizują projekty public relations dla takich marek jak Brainly, TomTom Telematics, Infoshare, Beesfund. Ekspert w dziedzinie budowania relacji z mediami i liderami opinii w internecie. Zwolennik komunikacji opartej na zaufaniu, dzielenia się wiedzą oraz merytorycznej argumentacji. Wykładowca public relations programu Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkole Bankowej oraz Uczelni Łazarskiego.

Dagmara Pakulska - trener, konsultant i publicysta w zakresie szeroko pojętego e-marketingu. Od 2000 roku w branży internetowej. Swoje doświadczenie czerpała w agencjach interaktywnych i EB-owych. Aktualnie pracuje pod swoją własną marką. Jako właścicielka agencji szkoli z zakresu social media marketingu, social sellingu, real-time marketingu oraz personal brandingu, jak również zajmuje się opracowaniem i egzekucją strategii marketingowych. W jej portfolio szkoleniowym znajdują się między innymi takie podmioty, jak: TVN, Idea Hub czy ŁKS. Od 2015 roku prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na AGH i WSE. Od stycznia 2017 roku autorka Niby-Prasówka na Facebooku.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧