Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warszawski Bal Lokatorski 2018

Warszawski Bal Lokatorski 2018
📅 Data: sobota, 10 lutego 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cafe Kryzys, ul. Wilcza 30 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Na co dzień walczymy, protestujemy, udzielamy sobie porad prawnych, krzyczymy, domagamy się swoich praw, spotykamy się solidarnie na rozprawach sądowych, na blokadach eksmisji. Próbujemy przekonać władzę, że prawo do godnego mieszkania przysługuje każdemu człowiekowi. Czasem bywa ciężko, bardzo ciężko, a sytuacje kryzysowe i kradnące zdrowie procesy trwają latami.

A co robią lokatorki, jeśli nie protestują?

No właśnie! Z tym hasłem wspólnie rozpoczęliśmy w ubiegłym lecie pikniki lokatorskie - chodziło o to, żeby się spotkać w innych okolicznościach niż stres i złość, żeby na chwilę odpocząć, ale też żeby lepiej się poznać, powymieniać uwagami, po prostu spędzić miłe czas (kogo nie było, niech żałuje!).

Po fali super spotkań, począwszy od wakacyjnych pikników lokatorskich po ostatnią dyskusję po projekcji filmu "Pewnego razu w listopadzie" przyszedł czas na bal! Tym razem będziemy tańczyć, śpiewać i próbować zapomnieć choć na chwilę, że nie zawsze jest wszystko tak, jakbyśmy tego chcieli.

ZAPRASZAMY NA BAL LOKATORSKI! 💞🍹🎭

Formuła jest prosta: my zapewniamy muzykę - hity polskie i zagraniczne, drobne przekąski i miejsce do tańca i do siedzenia.
Jednocześnie każdy przynosi, w miarę możliwości, coś do jedzenia i/lub picia. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Gości nas tym razem Cafe Kryzys.

KIEDY?
10 lutego 2018 roku, sobota, godz. 18

GDZIE?
Cafe Kryzys ul. Wilcza 30

ZA ILE?
Za zero złotych!

KTO MOŻE PRZYJŚĆ?
Każdy i każda! Bierzcie rodzinę, bliskich, sąsiadów! Czuć się mogą zaproszeni nie tylko lokatorzy z mieszkań należących do gminy, czy zreprywatyzowanych. W trudnych warunkach mieszkaniowych żyją także ci, którzy wynajmują mieszkania na wolnym rynku, płacąc horrendalne czynsze. Problemy mieszkaniowe nie omijają także studentów, członków spółdzielni, mieszkań zakładowych, czy służb mundurowych. Zapraszamy więc WSZYSTKICH!

CO MOZNA WZIĄĆ?
Tak, jak na piknikach lokatorskich - można przynieść ciasto, sałatkę, paluszki, coś do picia, a można po prostu tylko dobry humor i wygodne buty do tańca 🎉

Do zobaczenia w sobotę 10 lutego o godzinie 18!!!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱