Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

TARGOWISKO SZTUKI Prezentacje prac z warszawskiej ASP

TARGOWISKO SZTUKI Prezentacje prac z warszawskiej ASP

reklama
📅 Data: niedziela, 25 lutego 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Zamek Królewski w Warszawie, Arkady Kubickiego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już w najbliższą niedzielę, 25 lutego, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja Targowiska Sztuki czyli cyklicznych prezentacji prac młodych artystów związanych z warszawską Akademią Sztuk Pięknych. Impreza stwarza wyjątkową okazję do odkrywania młodej sztuki i nabywania prac bezpośrednio od ich autorów.
A jest w czym wybierać, bo klimatyczne wnętrza Arkad o powierzchni 2000 metrów kwadratowych pozwalają na szeroką ekspozycję dokonań prawie setki twórców malarstwa, grafiki tradycyjnej, rysunku, fotografii, plakatu czy małej formy rzeźby.
Są to zarówno artyści debiutujący, jak też już utytułowani i dostrzeżeni. Tacy, którzy jeszcze kształcą się w ASP, oraz ci którzy opuścili mury uczelni, ale uczestniczą w przedsięwzięciu od jego początków, czyli ponad dziesięciu lat.

Co sprawia, że spontaniczna akcja studentów pod patronatem Akademii przekształciła się w cykliczną imprezę z dekadą historii oraz stałym miejscem na kulturalnej mapie stolicy?
Przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera Targowiska, które pozwala nie tylko na śledzenie najnowszych trendów, wyszukiwanie talentów i uzupełnianie zbiorów, ale też swobodne spotkania z artystami i inspirujące rozmowy. Arkady Kubickiego tłumnie odwiedzają zarówno kolekcjonerzy, poszukiwacze talentów i pasjonaci sztuki jak też projektanci, architekci i wszyscy ci, którzy szukają tu wyjątkowych motywów do wnętrz.
Na Targowisku nie brakuje również turystów i „spacerowiczów”, czemu sprzyja niedzielny termin, świetna lokalizacja imprezy oraz jej otwarty charakter (bez biletów wstępu).
Warto tu bywać, odkrywać i nabywać albo po prostu ciekawie spędzić czas.
Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: targi wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę