Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Łukasza Ciecierskiego - "Z miłości do muzyki"

Koncert Łukasza Ciecierskiego - "Z miłości do muzyki"
📅 Data: niedziela, 25 lutego 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Niczym Frank Sinatra, najpopularniejszy i najważniejszy muzyk XX wieku, stawiający swoje pierwsze kroki na kameralnych scenach małych lokali w New Jersey, tak 25 lutego o godz. 18.00 na kameralnej scenie Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie wystąpi obiecujący artysta młodego pokolenia, Łukasz Ciecierski. Jego męski i buntowniczy, ale pełen lekkiej tęsknoty głos zaniesie w świat romantyzmu, ukołysze zmysły i pobudzi duszę każdego słuchacza. Szczera miłość do klasyki amerykańskiej muzyki XX wieku zaowocowała wyklarowaniem bogatej osobowości i stylu tego młodego artysty. Oprócz jazzowych ballad, usłyszymy w wykonaniu Łukasza Ciecierskiego energetyczne utwory w rytmie rock and rolla, muzyki pop oraz najsławniejszych musicali. Umiłowanie do twórczości wybitnych polskich kompozytorów jest dla Łukasza równie silne, co umiłowanie do występów przed szeroką publicznością, dlatego w czasie koncertu nie zabraknie również polskich akcentów.

Łukasz Ciecierski, pozostający w zgodzie ze sobą pasjonat sportu o duszy artysty, którego życiowa satysfakcja i marzenia związane są z muzyką. Na co dzień przyjaźni się i współpracuje m.in. ze śpiewaczką Katarzyną Bochyńską – Wojdył, obdarzoną naturalnym, silnym głosem: sopran spinto (to najrzadziej spotykany głos kobiecy, osiągający brzmienie zarówno liryczne, jak i dramatyczne) oraz Andrzejem Płonczyńskim, legendą polskiego akompaniamentu, towarzyszącego przy fortepianie najwybitniejszym wykonawcom od ponad 50 lat, z którym Łukasz wspólnie koncertuje.

„Na scenie towarzyszył mi Łukasz Ciecierski – obdarzony głosem o pięknym, ciepłym brzmieniu, który cudownie potrafi oddać klimat utworów Sinatry czy Presleya, ale także starych przedwojennych szlagierów. Osoba o niezwykłej wrażliwości.
Połączyliśmy moje klasyczne brzmienie z pięknym, aksamitnym głosem Łukasza i udało nam się stworzyć zupełnie inne interpretacje znanych duetów” W wywiadzie dla link - Katarzyna Bochyńska- Wojdył

Wraz z Łukaszem wystąpią znani artyści muzycy:
Karol Sionek (instrumenty klawiszowe)
Urszula Rejmer (skrzypce)
Dariusz Rejmer (gitara)
Grzegorz Nowicki (instrumenty perkusyjne)
Łukasz Kowalski (gitara basowa)
oraz:
Maryla Gralczyk
Kamila Kosińska
Katarzyna Bochyńska- Wojdył

Gorąco zapraszamy na Scenę młodych – Koncert Łukasza Ciecierskiego i gości pt. "Z miłości do muzyki"
25 lutego (niedziela) o godz. 18.00

Koncert przygotowany pod kierunkiem Maryli Gralczyk (sekcja śpiewu musicalowego i piosenki aktorskiej Bielańskiego Ośrodka Kultury).

Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧