Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Kobiece Zmysły - Wystawa i Koncert

Kobiece Zmysły - Wystawa i Koncert

reklama
📅 Data: czwartek, 08 marca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, DZiK, Belwederska 44A (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Może to być uniwersalny głos wewnętrzny, wołanie o uwagę. Mogą to być kobiety, chcące powiedzieć na głos co czują, co skrywają w sobie..

„Zmysły” wydarzenie malarsko – muzyczne dwóch młodych dziewczyn, które chcą pokazać wam, co im w duszy gra.

Batikowa, malarska instalacja autorstwa Aleksandry Perec powstanie w jednym z pięknych pomieszczeń DZIKA. Będzie to historia o lesie, przyrodzie, zwierzętach wykonana jest w różnych technikach, batik w połączeniu z linorytem, drzeworytem, gipsorytem, sitodrukiem, fotografią i kolografią. Tego samego wieczoru odbędzie się wspaniały koncert seeme! Będziecie mogli usłyszeć jej piękne dźwięki, seeme zaczaruje was opowieściami ze swoich marzeń.

Aleksandra Perec jest absolwentką warszawskiej ASP i wielką miłośniczką natury pochodzi z Bieszczad. Realizuje wiele pomysłów artystycznych, które wprowadza w życie na płótnie, papierze, tkaninach - wszystkim, co tylko może jej posłużyć do realizacji projektów. Oprócz rzeźby jej konikiem jest jednak malarstwo batikowe (malowanie woskiem pszczelim na tkaninach). Prowadzi artystyczny fanpage @Lepszy Rydz Niż Nic (facebook, instagram, tumblr). Aleksandra Perec miała 10 wystaw indywidualnych również brała udział w wielu przeglądach oraz w wystawach zbiorowych . W 2015 roku reprezentowała województwo Podkarpackie i na specjale zaproszenie burmistrza Budapesztu zaprezentowała swoje batiki na indywidualnej wystawie w ramach obchodów Rocznicy Rewolucji Węgierskiej.

seeme to artystka komponująca przy pianinie swoje bardzo osobiste i intymne piosenki. Musiało minąć trochę czasu i odbyć się kilka podróży by historie napisane przez nią ujrzały światło dzienne. To właśnie nieustanny czas w drodze, spotykanie nowych ludzi i odkrywanie samej siebie pomogły dojrzeć do decyzji by podzielić się tym co ma - swoimi piosenkami.. Występowała m.in. na festiwalu filmowym OFF CAMERA oraz Songwriter Łódź Festiwal. Pełne emocji, spisane w notesie słowa i melodie, połączyła w jedną całość i w takiej akustycznej formie usłyszeć je będzie można podczas koncertu.

Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: koncert wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę