Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

82. Czwartek Social Media w Warszawie

82. Czwartek Social Media w Warszawie
📅 Data: czwartek, 15 marca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Centrum Zarządzania Światem, Okrzei 26 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Trzeci #czwrtk w Warszawie w roku 2018! ⚡

Agenda spotkania:

1. Szymon Witczak z DayUp
Temat: Influencer marketing, a wartość dodana dla marki. Panel dyskusyjny. Marketing 4P w branży FMCG na podstawie marki DayUp.
Szymon - Specjalista ds. Marketingu w DayUp oraz autor bloga nienaraz.pl
Od początku 2016 roku zajmuję się komunikacją marki DayUp na Instagramie i odpowiada za wszystkie działania w social media. Był odpowiedzialny m.in. za strategie i wprowadzenie na rynek marki DayUp Pearls, w której po głośnej akcji #CASTINGBEZŚCIEMY na Instagramie została wyłoniona twarz nowej marki. Opowie o tym dlaczego Instagram to główny kanał komunikacyjny marki.
Absolwent studiów magisterskich o specjalizacji Zarządzanie w wirtualnym środowisku na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Interesuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie. Zarówno od strony influencerów jak i marek. Bardzo wnikliwie analizuje trendy, testuje i wdraża najskuteczniejsze rozwiązania do swoich działań.
Optymista, lecz realnie i szczerze patrzący na sprawy, które go otaczają. Uważa, że tylko konstruktywna krytyka może w prawdziwy sposób pozwolić na komunikację w czasach fake feelings.

2. Dawid Pacha z MessengerFox
Temat: Messenger Show: First
Messenger Show to program o najciekawszych przykładach wykorzystania Messengera przez biznes. Podczas prezentacji przedstawię case study firm, które dostarczają wartość swoim klientom w 100% przez Messengera. Prezentacja będzie nagrywana, a część będzie w języku angielskim.
Dawid Pacha, współzałożyciel MessengerFox, School of New Media i Czwartki Social Media. 10 lat doświadczenia w branży social media. Był odpowiedzialny za strategie marketingowe w obszarze społeczności internetowych dla takich marek jak Allegro, dr Oetker, Nike, Toyota, Puma, YES, Warka, LOT, Creative, FM Bank, iSpot, Creative, Avene, czy Groupon. Twórca narzędzi SaaS dla marketerów do angażowania społeczności i zwiększania sprzedaży przez Facebooka z których przeprowadzono kampanie dla ponad pół tysiąca marek. Ambasador Startup Poland. Prywatnie - kolekcjoner winyli, aktywista antysmogowy, miłośnik kraftowego piwa.

3. Aleksandra Dejnarowicz z Wyborowej S.A.
Temat: Filmowy branded content - marka jako producent filmowy.
Aleksandra Dejnarowicz, trenerka social media, która od ponad 7 lat pasjonuje się światem mediów społecznościowych. Pracowała w takich agencjach digital & social media, jak Performance Media, Think Kong oraz They.pl. Prowadziła działania w social media dla firm startupowych. Obecnie prowadzi działania dla globalnej firmy z zakresu FMCG. Jest pomysłodawczynią i prelegentką cykli szkoleń "Social Media Evening" oraz "Social Media Po Godzinach". Przeprowadziła liczne szkolenia w siedzibie Avivy, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, klubie Grunt i Woda w Warszawie. Przeszkoliła już ponad 1000 osób. Obecnie Social Media Manager w Wyborowa S.A.

Zapraszamy, WSTĘP WOLNY jak zawsze!

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧