Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Od inspiracji do sukcesu

Od inspiracji do sukcesu

reklama
data Data rozpoczęcia: 16 kwietnia 2018, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

data Data zakończenia: 20 Kwietnia 2018

miejsce Miejsce: Warszawa - Bielany, UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Sekcja Osobistego Rozwoju Koła Naukowego Studentów Psychologii UKSW zaprasza na cykl wydarzeń "Od inspiracji do sukcesu". Będą to wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów w dziedzinach HR i biznesu. Wydarzenia będą poruszać problem odnalezienia się młodych ludzi na rynku pracy. Projekt ma na celu przeprowadzenie nas przez cały proces zaistnienia na wysoce konkurencyjnym rynku i pomoc w odnalezieniu się na nim.

Będzie to tydzień ogromnej dawki wiedzy i praktyki. W skrócie:

Pierwszego dnia cyklu odbędzie się wykład z osobą, która odniosła sukces w swoim życiu zawodowym i zainspiruje nas do działania! Uświadomi nas, że studia to nie wszystko i warto rozwijać się także poza nimi :)
Szczegóły i zapisy: link

Kolejny dzień cyklu będzie przeznaczony warsztatowi. Podczas niego dowiemy się, jak napisać dobre CV – co należy w nim zawrzeć, jak umieścić w nim nasze umiejętności, doświadczenia, talenty. Dowiemy się również jak wygląda przeglądanie CV przez rekrutera i na co zwraca on uwagę podczas swojej pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Trzeci dzień poświęcony będzie szukaniu pracy. Jak szukać pracy? Poznamy takie strony jak LinkedIn, GoldenLine i dowiemy się, jak je odpowiednio wykorzystać. Przyjrzymy się temu, jak budować swój wizerunek w Internecie i uświadomimy sobie, dlaczego jest to ważna kwestia podczas szukania pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Ostatnie warsztaty zajmą się procesem rekrutacyjnym. Poszerzymy swoją wiedzę na temat tego, jak przygotować się do rozmowy z rekruterem oraz jak sprawić dobre wrażenie. Ponadto, podczas warsztatu poruszony będzie temat Assessment Centre – metoda stosowana podczas rekrutacji a mało znana osobom wchodzącym na rynek pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Cykl wieńczyć będzie wykład z człowiekiem sukcesu. Opowie nam o tym, jak zbudować swoją markę, jakie kroki podjąć, by to zdobyć. Dzięki praktycznym wskazówkom dowiemy się, jak osiągnąć sukces i wolność finansową, jak zbudować firmę, skąd wziąć pomysł na biznes?
Szczegóły i zapisy: link

Wydarzenia odbędą się w dniach 16-20 kwietnia na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

Wstęp na każde wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy - informacje o zapisach w linkach powyżej. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia - link poniżej.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Od inspiracji do sukcesu
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)