Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Łączymy pokolenia - zajęcia z podstaw programowania

Łączymy pokolenia - zajęcia z podstaw programowania

reklama
data Data: 21 kwietnia 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Urząd Komunikacji Elektronicznej, ul. Kasprzaka 2/8 (pokaż na mapie)
Opti Taxi


rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
21 kwietnia (sobota), w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej odbędą się zajęcia z podstaw programowania dla dzieci w przedziale wiekowym 6-10 lat, ich dziadków i rodziców.

Na kolejną odsłonę zajęć z cyklu "ŁĄCZYMY POKOLENIA" zapraszamy jak zwykle całe rodziny. Naszym celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych nie tylko dzieci ale też osób starszych. Najlepszy sposób na naukę to dobra zabawa. Uczestnicy warsztatów będą pracowali w rodzinnych grupach przy naszym wsparciu. Poprowadzimy zajęcia ze ScottieGo! Jest to gra do nauki podstaw programowania. Dziadkowie będę mieli okazję pogimnastykować umysł z wnukami, a rodzice wesprą towarzystwo w tych działaniach.

Zajęcia są oczywiście bezpłatne, potrwają ok. 2 h, od godziny 11:00.

Na wydarzenie obowiązują zapisy w związku z ograniczoną ilością miejsc.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 6 + 6 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia. Organizatorem wydarzenia, przetwarzającym dane osobowe podane w powyższym formularzu jest: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)