Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Jerzy Skolimowski | Spotkanie i pokaz „11 minut”

Jerzy Skolimowski | Spotkanie i pokaz „11 minut”

reklama
data Data: 26 kwietnia 2018, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Jerzy Skolimowski – legenda polskiego kina – obchodzi 80. urodziny. Z tej okazji zapraszamy na pokaz filmu „11 minut”, a także spotkanie z reżyserem, jego przyjaciółmi i współpracownikami – między innymi Andrzejem Chyrą, Pawłem Mykietynem i Janem Nowickim.

Jerzy Skolimowski, jeden z najbardziej oryginalnych i cenionych na świecie polskich twórców filmowych, czołowy przedstawiciel nowej fali w polskim kinie, laureat nagród w Berlinie, Cannes i Wenecji, 5 maja będzie świętował 80. rocznicę urodzin. Z tej okazji – choć trochę wcześniej – zapraszamy na spotkanie z reżyserem, jego przyjaciółmi i współpracownikami, które poprowadzi filmoznawca, Tomasz Kolankiewicz.

Program:

Spotkanie
Przed filmem zapraszamy na rozmowę z Jerzym Skolimowskim oraz jego przyjaciółmi i współpracownikami: między innymi Andrzejem Chyrą, Pawłem Mykietynem i Janem Nowickim. Spotkanie poprowadzi Tomasz Kolankiewicz.

"11 minut", reż. Jerzy Skolimowski, 2015, 79 minut
11 minut z życia grupy pozornie niezwiązanych ze sobą warszawiaków. Jak los splecie historie alpinisty, sprzedawcy hot-dogów, handlarza narkotyków, hollywoodzkiego reżysera i kilku innych postaci?

Wystawa
Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotosów i werków z planów filmowych Jerzego Skolimowskiego, przygotowana przez zespół Fototeki FINA. Będzie ją można oglądać w przestrzeni kawiarni Cafe Iluminacja.

Wstęp:
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)