Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Kobiecy wieczór autorski z lampką wina

Kobiecy wieczór autorski z lampką wina

reklama
data Data: 18 kwietnia 2018, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Jaś & Małgosia al. Jana Pawła II 57 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Jeśli chcesz spędzić niezwykle kobiecy wieczór z lampką wina, serdecznie zapraszam do Klubokawiarni Jaś i Małgosia na mój kolejny wieczór autorski. Porozmawiamy nie tylko o mojej książce "Najważniejsza decyzja", ale i o kobiecości, odkrywaniu siebie i sekrecie na prawdziwą Akceptację.

WSTĘP WOLNY!

„Najważniejsza decyzja” to zbiór opowiadań inspirowanych autentycznymi historiami. Sześć różnych kobiet, sześć wyzwań rozwojowych i jeden wspólny mianownik –„anioł”, który pojawia się w ich życiu pod postacią drugiego człowieka lub dziecka, poruszającego dzieła sztuki, czy książki, w której odnajdują jedno, najważniejsze dla nich zdanie. Bez względu na to, kim lub czym się okaże, jest dla każdej z bohaterek impulsem do zmiany i powodem podjęcia najważniejszej decyzji w życiu.

Magdalena Knitter
Dyplomowany life Coach, trener rozwojowy i pedagog. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założycielka Fundacji „Przestrzeń Rozwoju Kobiet”, której misją jest wszechstronny rozwój i edukacja kobiet. Jest także pomysłodawczynią i koordynatorem projektu przestrzeni kobiecej Klub Kobiet Kreatywnych. Specjalizuje się w budowaniu relacji interpersonalnych oraz we wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Toskanii.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)