Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Lee Child po raz pierwszy w Polsce

Lee Child po raz pierwszy w Polsce
📅 Data: środa, 25 kwietnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Co cztery sekundy gdzieś na świecie ktoś kupuje książkę Lee Childa z Jackiem Reacherem – byłym żandarmem wojskowym, uwielbianym przez kobiety, znienawidzonym przez mężczyzn. Do grona największych fanów jednej z najpopularniejszych na świecie serii sensacyjnych należą m.in. Stephen King, Ken Follett i były prezydent USA Bill Clinton. Choć od premiery pierwszej powieści z Reacherem minęło już ponad 20 lat, każda kolejna książka z miejsca trafia na szczyty list bestsellerów. Nie inaczej jest z „Nocną rundą” (Wydawnictwo Albatros), o której Lee Child opowie na spotkaniu w salonie Empik Arkadia już 25 kwietnia. Poprowadzi je Bartosz Węglarczyk.

To kolejna, 22 już część sensacyjnego cyklu o byłym żandarmie wojskowym, bez prawa jazdy, adresu i osób na utrzymaniu. Potężny i inteligentny Jack Reacher, typowy outsider, który z przyjemnością wymierza sprawiedliwość, a potem odchodzi w stronę zachodzącego słońca, ponownie postanawia rozwiązać kryminalną zagadkę. Czy tym razem mu się uda?

Do tej pory zekranizowano dwie części książkowego cyklu, w których w roli Jacka Reachera wystąpił Tom Cruise. Bezkompromisowy zabijaka ma wiernych fanów już w 43 krajach, w których jego przygody sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Polscy czytelnicy kupili już ponad 2 miliony książek z Jackem Reacherem, a teraz mają niepowtarzalną okazję, by poznać ich autora, który po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj.

Lee Child – brytyjski pisarz, twórca powieści sensacyjnych, których bohaterem jest Jack Reacher. Absolwent szkoły prawniczej w Sheffield (Wielka Brytania), aktualnie mieszkający w Nowym Yorku. Swoją pierwszą powieść „Killing floor” („Poziom śmierci”) opublikował w 1997 roku, po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

25 kwietnia, godz. 18:00
Empik Arkadia
al. Jana Pawła II 82

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę