Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Porozmawiajmy o Gruzji

Porozmawiajmy o Gruzji
📅 Data: piątek, 25 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Tamka 47 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Chcesz pojechać do Gruzji, a może po prostu interesujesz się kulturą tego kraju? W gościnnej przestrzeni na Tamka 47 porozmawiamy o podróżowaniu po Gruzji. Razem z Manu opowiemy jak się przygotować do takiej podróży. Ja wprowadzę Cię jak Daj się zabrać w podróż po najpiękniejszych miejscach w Gruzji. Odwiedzimy miasta, przejdziemy górskie szlaki. My podzielimy się naszymi doświadczeniami z podróży. Zatem zabierzemy Cię do Tbilisi, do klasztorów, w góry do Racha, w okolice Mestii, opowiemy też o gruzińskich winach. Dlaczego są tak wyjątkowe. Zrobimy też krótki kurs wznoszenia gruzińskich toastów. Bo w Gruzji to jedna z podstawowych i niezbędnych umiejętności.
Natomias Manu ze Strefa Mocy opowie, jak przygotować się technicznie na górskie szlaki. Poznasz tajniki własciwego odżywiania i suplementacji podczas wypraw górskich. Ta wiedza przyda ci się nie tylko podczas wędrówek po gruzińskim Kaukazie. Manu przygotuje również małą degustację :)

Podczas naszego spotkania nie może zabraknąć... gruzińskiego wina!

Zapraszamy!

Organizatorzy:

Ale Piękny Świat - czyli Dorota i Selim. Włóczymy się po świecie. Czasem pieszo, czasem na rowerze. Dorota w Gruzji czuje się jak w domu. Poznała ją podczas kilku włóczęg. Zajrzała w miejsca turystyczne i nieturystyczne. Gruzję lubi, kocha i szanuje. Po każdym wyjeździe myślli o powrocie.

Asia Bensari - z wykształcenia fototechnik, z pasji fotograf reportażowy. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, która pomaga jej w pracy - i chętnie dzieli się nią z wszystkimi wokół. Energetyczny nadmiar równoważy biegając długodystansowo i uprawiając jogę, a zimą – biegając na nartach. Wolne chwile spędza z rodziną lub realizując dodatkowe projekty fotograficzne i warsztatowe.

Manuel to jeden z naszych najstarszych stażem doradców. Wyjątkowo dobrze zna się na suplementach, optymalnych ich połączeniach i mniej konwencjonalnych zastosowaniach – suplementację wykładał również na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Człowiek o szerokich horyzontach i otwartym umyśle – bez uprzedzeń eksperymentuje ze sposobem żywienia i rodzajem treningu. Dowodem na to są też uprawiane przez Manuela sporty – od podnoszenia ciężarów, przez Muay thai, bieganie, po ćwiczenia z kettlami, a nawet bouldering. W PSKiF zdobył uprawnienia instruktora treningu z kettlami. Oaza spokoju, potrafi jednocześnie zarazić każdego swoją pozytywną energią. Nawet jeśli szukasz informacji o mniej znanych suplementach lub trenujesz mniej popularną dyscyplinę sportu, Manuel na pewno sprawdzi się jako doradca. Poza sklepem na Tamce możesz go również spotkać przy stoisku Strefy Mocy na eventach sportowych i dietetycznych.
Motto: „Trening to przyjemność!”

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧