Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Festiwal Przenikania 2018

Festiwal Przenikania 2018

reklama
data Data rozpoczęcia: 19 maja 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

data Data zakończenia: 20 Maja 2018

miejsce Miejsce: Warszawa - Ochota, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
W tym roku po raz drugi zapraszamy na Dziedziniec Kulturalny Jerozolimskie 107 w Warszawie na Festiwal Przenikania. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018 r.

Sobotnia część Festiwalu jest wpisana na listę wydarzeń Warszawskiej Nocy Muzeów 2018.

Festiwal potrwa dwa dni, podczas których połączymy w jedno spójne wydarzenie szereg wystaw, koncertów, pokazów filmowych, warsztatów, artystycznych performance'ów, a także nieduży targ jedzeniowy.

Nasza impreza ma na celu przybliżenie uczestnikom wydarzenia zjawiska przenikania się różnych dziedzin sztuki, życia i kultur. Mocny nacisk kładziemy na pokazanie, jak sztuka przenika do naszej codzienności. A aktywne włączenie osób odwiedzających Festiwal w działania artystyczne utwierdza nas w przekonaniu, że każdy z nas może uczestniczyć w procesie tworzenia.

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE!
19-20 maja 2018 r. , Al. Jerozolimskie 107, Warszawa
Sobota od godz. 12:00 do godz. 1:00 w nocy.
Niedziela od godz. 12:00 do godz. 18:00.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

Już od godz. 12:00 w sobotę, na odwiedzających festiwal będą czekały wygodne siedziska, stoiska z jedzeniem i piciem, a także bogaty program wydarzeń festiwalowych, w tym dużo muzyki granej na żywo.

Wydarzenia rozpoczniemy od wspólnego malowania do muzyki improwizowanej, w ramach prowadzonego w galerii officyna art & design projektu ZMALOWANI. Na popołudnie zaplanowaliśmy koncerty. Zagra m. in. kobiece trio Temple of Dakini, które przeniesie nas w świat wróżek, elfów i elektronicznych brzmień z orientalną nutą. Usłyszymy też wschodzącą gwiazdę polskiego tzw. intelligent popu, Holly Blue. W trakcie sobotnich warsztatów i koncertów będzie można oddać się w ręce jednego z artystów warszawskiego studia 77ink.

O godz. 19:00 rozpocznie się wernisaż wystawy zbiorowej „Przenikania”. W trakcie wernisażu, na sali między obrazami, odbędzie się pokaz tańca butoh.

Chwilę później, na scenie festiwalowej odbędzie się koncert mezzosopranistki Izabeli Kopeć, połączony z performance'ami artystycznymi. Po koncercie zaprosimy naszych gości do kina festiwalowego.

Drugiego dnia festiwalu stawiamy na dzieci i ich rodziców. Od godz. 12:00 odbywać się będą warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, a także koncerty i występy dj'skie. Pojawi się parking dla motocyklistów. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję pouczyć się różnych twórczych umiejętności lub po prostu spędzić miło czas w akompaniamencie muzyki i zjeść coś smacznego. Zagra i zaśpiewa dla nas „Grupa wokalna o nieistniejącej jeszcze nazwie”, prowadzona przez Agatę Wrońską i Marcina Steczkowskiego oraz zespół Cinematic Groove. Przez cały czas trwania wydarzeń, otwarta dla odwiedzających będzie wystawa „Przenikania”.

Festiwal Przenikania jest warszawską inicjatywą realizowaną przez STOWARZYSZENIE PROPAGANDA SZTUKI, galerię OFFICYNA ART&DESIGN i REBELIA MEDIA.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)