Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Targi kosmetyków naturalnych "Natural Beauty"

Targi kosmetyków naturalnych "Natural Beauty"
📅 Data: sobota, 12 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie Centrum Konferencyjne ul. Dobra 56/66 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Targi Natural Beauty
Targi kosmetyków naturalnych

12 maja
w godz. 11:00 – 18:00
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
Centrum Konferencyjne
ul. Dobra 56/66
WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na kolejną edycję targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty, które zawitają do Warszawy. To doskonała okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantami firm zagranicznych, których kosmetyki naturalne zdobywają sławę globalną.

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty wydobędą z przyrody to, co przyciąga do niej coraz więcej Polek i Polaków. Kosmetyki naturalne cieszą się bowiem stale rosnącym zainteresowaniem. Czy jest coś, czego o nich nie wiemy? To się okaże.

Z całą pewnością, po kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych sięgają konsumenci świadomi, ale i z wielką chęcią poszerzający swoją wiedzę. Targi Natural Beauty dedykowane są właśnie takim osobom. W tym temacie nie wszystko zostało jeszcze powiedziane – nadchodzące wydarzenie nieco zmieni ten stan rzeczy.

Będzie to możliwe dzięki uczestnictwu znamienitych gości. Na targach Natural Beauty powitamy twórców oraz właścicieli marek kosmetycznych, którzy zjawią się nie tylko ze swoim doświadczeniem i wiedzą, ale też pełną serdecznością. Będzie możliwość zarówno zdobycia nowych informacji, jak i uściśnięcia ręki oraz wymiany zdań; to bowiem równie naturalne.

Wszyscy wiemy, że w naturze występują substancje, których roli zbyt długo nie docenialiśmy, a w swojej bezpośredniej postaci doskonale służą człowiekowi. Najczęściej o wiele lepiej niż to wszystko, co zwykliśmy określać zbiorczym pojęciem "chemii".

Sztuczne chwalimy, naturalnego za dobrze nie znamy!
Poznajmy więc to, co sprzyja zdrowiu i pięknu w duecie.

Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów.

Naturalnie, w Warszawie.

/// LOKALIZACJA
Wyjątkowa impreza targowa odbędzie się w dniu 12 maja w godzinach 11-18 w pięknej lokalizacji – w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie czyli BUW przy ul. Dobrej 56/66.
To najbardziej pozytywne miejsce według uczestników plebiscytu "Pozytywne Miasto", a zarazem klejnot kultury i nauki, do którego wkroczy prawdziwa, autentyczna moda, design oraz sztuka.

/// Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne i hotele SPA.

Ponadto
- konsultacje,
- zabiegi.

/// WIĘCEJ INFORMACJI: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: targi
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę