Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Projekt Przebudzenie

Projekt Przebudzenie

reklama
data Data: 20 maja 2018, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego, al. Komisji Edukacji Narodowej 101 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
"Wołam" - wieczór uwielbienia Projektu Przebudzenie na Ursynowie z okazji Zesłania Ducha Świętego

Kościele raduj się! Uwielbienie z głębi serca. Z wdzięczności za życie. Z radości. Z miłości do Boga i innych ludzi. W święto Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie wzmacniające naszego ducha!

Już 20 maja br. w kościele dolnym Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie o godzinie 19:00 odbędzie się wieczór uwielbienia prowadzony przez Projekt Przebudzenie, który zaprezentuje owoc swojej pracy i warsztatów – utwory z płyty: "Wołam". Podczas wieczoru będzie nagrywany klip muzyczny.

- Budzimy się, aby Bóg odebrał chwałę przez modlitwę śpiewem. Pełną radości i wdzięczności. Bo mamy za co dziękować Bogu. Wiele osób podchodzi do mnie i mówi, że modlitwa śpiewem przybliża ich do Boga –to wspaniale! Nasza wiara jest wzmacniana przez to, czego słuchamy – mówi Marta Miłuńska z Projektu Przebudzenie.

Trzonem Projektu są Marta Miłuńska, Katarzyna Wyrozębska i Mateusz Marchel. Projekt powstał w ramach Apostolskiego Ruchu Wiary i zaprzyjaźnionych wspólnot.
Celem Projektu Przebudzenie jest rozbudzenie pasji uwielbiania Pana Boga w kościele katolickim w Polsce. Projekt Przebudzenie nie jest tylko płytą, ale ideą warsztatów i wyposażania innych zespołów muzycznych uwielbieniowych w Polsce.
Zapraszamy na stronę projektprzebudzenie.pl
Śledź nas na fanpage'u: Projekt Przebudzenie
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)