Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Wietnamu

Dzień Wietnamu
📅 Data: czwartek, 17 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, ul Świeradowska 43 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wietnam Cię zaskoczy! 17 maja przyjdź na Dzień Wietnamu.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że dużo wiesz o Wietnamie, to on i tak Cię zadziwi i zaskoczy. Wietnam ma dużo twarzy. Nasi wietnamscy studenci i polscy wielbiciele tego kraju odkryją przed Wami niektóre z nich. Gotowi na spotkanie z Wietnamem? Studium Języków Obcych zaprasza już w czwartek 17 maja 2018 r.

Wietnam – piękny i egzotyczny kraj o ogromnym bogactwie kulturowym. Magiczna przyroda, wybrzeże usiane tysiącami wysepek i skalnych formacji, przepiękna zatoka Ha Long, bogactwo zabytków w Hoi An, Sapa i tarasy ryżowe, rajskie plaże nad lazurowymi wodami to tylko niektóre z miejsc do których Was zabierzemy.

Odkryjemy przed Wami także inne oblicze Wietnamu w Sajgonie – mieście chaosu i huku skuterów. Pokażemy serce Wietnamu – Hanoi. Opowiemy o kulturze i zwyczajach Wietnamczyków, zaprezentujemy tradycyjne, piękne i zmysłowe stroje kobiet wietnamskich – ao dai, o którym przysłowie głosi: „wszystko zakrywa, niczego nie ukrywa”.

Oczywiście czeka Was rozkosz dla podniebienia i oczu – wietnamskie jedzenie! Kuchnia wietnamska jest przepyszna, zdrowa, sycąca i bardzo kolorowa. Potrawy charakteryzują się świeżym i wyraźnym smakiem. Ostry smak chili i aromat sosu rybnego spotyka się tu ze świeżością trawy cytrynowej, kolendry, wietnamskiej mięty i limonki. Cieknie wam ślinka?:) Przyjdźcie, by przekonać się jakie pyszności przygotowaliśmy. Wybór jest tak wielki, że na tę chwilę nie wiemy co wybrać. W dodatku sami możecie nauczyć się przygotowania nem cuon, czyli spring rollsów podczas warsztatów kulinarnych.

To jeszcze nie koniec atrakcji Dnia Wietnamskiego. Zaciekawieni? Rezerwujecie sobie czas w czwartek 17 maja w godz. 13.30 – 15.30 i wszystko stanie się jasne!

Szczegółowy program: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film impreza slajdowisko wykład wystawa inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱