Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

H&M Music: JIMEK Symphonixx | Flirtini Live

H&M Music: JIMEK Symphonixx | Flirtini Live
📅 Data: sobota, 16 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz

💲 Udział w wydarzeniu jest płatny

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już w czerwcu H&M otworzy najlepszy rozdział w roku - letnie festiwale! Od 8 czerwca przez 3 kolejne czerwcowe weekendy (piątki oraz soboty) wystąpią dla Was w Warszawie topowi Polscy artyści. Będzie gorąco!

8 czerwca - Natalia Nykiel | O.S.T.R.
W piątek 8 czerwca wystąpią dla Was: 4-krotny laureat Fryderyka - O.S.T.R. z materiałem z najnowszej płyty “W drodze po szczęście” oraz objawienie polskiej sceny electro-pop - Natalia Nykiel. Artystka zagra utwory ze swojego ostatniego, nagrodzonego O!Lśnieniem 2017 wydawnictwa “Dyscordia”, z czego niektóre z nich w koncertowej setliście pojawią się po raz pierwszy.

9 czerwca - Ten Typ Mes | Daria Zawiałow
W sobotni wieczór 9 czerwca swoje najlepsze kawałki zaprezentują: jeden z najlepszych polskich raperów i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia - Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow - wyrazista wokalistka, która niespełna rok temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny z płytą “Akysz”.

15 czerwca – Otsochodzi | SOKÓŁ
W piątek 15 czerwca pojawią się: Sokół, który wystąpi z przekrojowym repertuarem wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także nadzieja polskiego hip-hopu, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - Otsochodzi.

16 czerwca JIMEK Symphonixx | Flirtini Live
W sobotę 16 czerwca na scenie H&M Trzecia Hala zagoszczą Flirtini oraz JIMEK Symphonixx! Na początek Duet Jedynaka i Menta XXL zagra nam swój najnowszy materiał z kompilacji Heartbreaks & Promises (kwiecień 2018). JIMEK to artysta, który nigdy nie dał się zaszufladkować. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert, podczas którego wystąpi wraz z 60-cio osobowym składem orkiestry symfonicznej i wykona m.in Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK!

22 czerwca - Nosowska | Rosalie.
W piątek 22 czerwca na naszej scenie będzie mocno alternatywnie i bardzo kobieco. Nieustająco eksplorująca wokalistka i autorka tekstów - Nosowska zaprezentuje materiał z najnowszej, solowej płyty, na którą od jakiegoś czasu pracuje wraz z producentem Michałem FOXem Królem. Wcześniej posłuchamy także połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu nominowanej do Fryderyków – Rosalie.

23 czerwca - PEZET+ | Albo Inaczej 2
W sobotę 23 czerwca po raz pierwszy w karierze Pezet wystąpi dla Was z nowymi aranżacjami swoich największych hitów, wykonując je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Wcześniej jednak będziecie mieć okazję posłuchać równie nietuzinkowego projektu - Albo Inaczej 2. Tego wieczora nowe aranżacje hip hopowych klasyków zaśpiewają: Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo, a na scenie towarzyszyć im będą także Grammatik, WENA i Te-Tris.

GDZIE? ul. Włościańska 52, Zajezdnia Autobusowa przy Metrze Marymont
BILET na jeden dzień festiwalu kosztuje 10 zł i jest jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M – szczegóły w sklepach i na FB H&M.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę