Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Forum Sektora Kosmicznego

reklama
data Data: 24 maja 2018, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 8:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Forum Sektora Kosmicznego 2018 odbędzie się 24 maja 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa. Forum będzie stanowiło doskonałą okazję do dyskusji nt. potencjału polskiego sektora kosmicznego i kierunków jego rozwoju a także jego osiągnięć.

Wstępem do rozmów ma być przegląd Polskiej Strategii Kosmicznej. Ewaluacji wdrożenia strategii podjęli się przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii, Polskiej Agencji Kosmicznej oraz podmiotów zrzeszonych w Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego. O wynikach ewaluacji Polskiej strategii kosmicznej oraz tym, co się udało wdrożyć przez półtora roku od jej ogłoszenia będzie poświęcony pierwsza sesja FSK2018. W tej części konferencji: Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprezentuje również rekomendacje dotyczące wysokości składki do programów opcjonalnych ESA oraz wraz z Polską Agencją Kosmiczną przestawi najważniejsze projekty, które mogą być zrealizowane w ramach Krajowego Programu Kosmicznego.

Dwie kolejne sesje będą poświęcone europejskiemu sektorowi kosmicznemu, a dokładnie aktorom go tworzącym. W drugiej sesji wystąpią przedstawiciele Europejskiej Agencji Kosmicznej, Komisji Europejskiej, Europejskiego Obserwatorium Południowego, organizacji pozarządowych jak SME4Space. Podczas trzeciej sesji reprezentanci największych firm sektora kosmicznego zaprezentują możliwości współpracy z polskim przemysłem kosmicznym w programach ESA, Komisji Europejskiej oraz w projektach komercyjnych.

Ważną częścią Forum Sektora Kosmicznego 2018 będzie największa w Polsce wystawa dokonań polskich podmiotów sektora kosmicznego oraz instytucji wspierających. Podczas wystawy będzie można porozmawiać z przedsiębiorcami oraz poznać ich dotychczasowe i przyszłe projekty. Szacuje się, że w wystawie weźmie udział ok. 60 podmiotów.

AGENDA: link

REJESTRACJA: link
Udział w Forum jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji jeżeli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę dostępnych miejsc.

----

Poszukujemy osoby, która jest zainteresowana świadczeniem wolontariatu na wydarzeniu Forum Sektora Kosmicznego. Więcej informacji na temat wolontariatu pod adresem: ozdunek@space.biz.pl
Oferujemy:
• zaświadczenie o wolontariacie,
• zdobycie merytorycznej wiedzy nt. sektora kosmicznego,
• możliwość poznania polskiego sektora kosmicznego i jego osiągnięć.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)