Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Akademia Wiedzy i Sukcesu dla kobiet

📅 Data: piątek, 25 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, WSM, ul. Kawęczyńska (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


PROGRAM:

* 9.00-9.45 - rejestracja uczestników
* 9.45-10.00 - otwarcie Akademii przez Panią Annę Chodacką-Penier, współwłaścicielkę GM Lifestyle oraz Władze Uczelni
* 10.00-10.45 – Aneta Zadroga, specjalista ds. mediów i marketingu, wydawca, współwłaścicielka Grupy Medialnej LIFESTYLE – „Jak wykorzystać trendy i mody na rynku startując z własnym biznesem?”
* 10.55-11.40 - Dr Piotr Mikosik, coach, wykładowca WSM – „Coaching w karierze zawodowej i życiu osobistym"
* 11.50-12.35 - Beata Gogulska, coach – „3 sprawdzone techniki na zwiększenie sprzedaży w Twoim biznesie"

PRZERWA 12.35 - 13.15 – aktywna sesja networkingowa

* 13.15-14.00 - Agnieszka Kluczka Consulting, konsultant, coach – „3 kroki do niezależności finansowej wśród kobiet"
* 14.10-14.55 - Katarzyna Borowska, coach, terapeuta, felietonistka – „Przywództwo kobiet. Budowanie relacji w życiu osobistym i zawodowym"
* 15.05-15.50 - Joanna Czarnecka, coach, trenerka, pedagog, firma Provocare – „Jak wzmocnić swoją wewnętrzną siłę poprzez metody prowokatywne?"
* 15.50-16.00 – wyniki konkursu wizytówkowego i networkingowego, zakończenie Akademii

WAŻNE:
Darmowe zapisy do dnia 23.05 do godz. 20.00 projekt.sukces@gmlifestyle.pl

OPIS:
Uczestniczki Akademii będą mieć okazję do nabycia m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności firmy, dowiedzą się, jak kreować swój wizerunek, jak obserwować rynek i dostosować do jego potrzeb swój biznes, a także jak zwiększyć sprzedaż i jak budować relacje – te biznesowe i te osobiste.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu. - Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą", który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsz pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy marki, jak: Centrum Praw Kobiet, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, europosłanka Róża Thun, Agnieszka Kluczka Consulting, Beata Gogulska, kancelaria prawno – podatkowa Boolska.pl, kosmetyki Synchroline, marka dermokosmetyków Amaderm, kosmetyki naturalne Vianek oraz ośrodek Manor House SPA.

Partnerem Głównym pierwszej edycji Akademii w 2018 roku została Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu Uczelni, będziemy mieli okazję posłuchać trzech inspirujących wykładów: Dyrektora WSM Pana Piotra Mikosika, Pani Joanny Czarneckiej oraz Pani Katarzyny Borowskiej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱