Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Finał projektu Art Generacje Bielany / Ramy pamięci

Finał projektu Art Generacje Bielany / Ramy pamięci

reklama
data Data: 29 maja 2018, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bielany, Mediateka Start-Meta, Szegedyńska 13A (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na finał międzypokoleniowego projektu Art-Generacje Bielany – spektakl „Ramy pamięci”. Odbędzie się ono 28 i 29 maja o godzinie 18.00 w Mediatece Start-Mecie na ulicy Szegedyńskiej 13A w Warszawie.

Art-Generacje to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego uczestnikami są seniorzy, osoby dorosłe oraz młodzież. Tematem tegorocznej edycji projektu jest PAMIĘĆ – zbiorowa i indywidualna; rozumiana jako zjawisko ulotne i stałe, jako coś, co często szwankuje i coś, co może być niezawodne.

Na kanwie wspomnień, opowieści, zasłyszanych i pogłębionych historii uczestnicy wraz z prowadzącymi stworzyli wydarzenie artystyczne, opowieść wizualno-dźwiękową o czterech postaciach bardziej i mniej realnych, konfrontujących się ze sobą w wyniku zdarzeń, w których muszą się odwołać do swojej pamięci. Te zdarzenia, a także wzajemne spotkania doprowadzają ich do refleksji o tym jak zostaną zapamiętani, czy w ogóle chcą zostać zapamiętani, a także co dla nich samych jest główną wartością w życiu.

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury po raz czwarty udowadnia, że seniorzy oraz młodzież potrafią i chcą wspólnie działać, tworzyć, poznawać i uczyć się od siebie nawzajem

Opieka artystyczna i merytoryczna - Monika Wyrzykowska, Adam Gąsecki
Wstęp wolny.

Organizatorem projektu jest Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury. Projekt finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. Patronat honorowy nad projektem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany, Pan Tomasz Mencina. Partnerzy - Bielański Ośrodek Kultury, Bielański Ośrodek Kultury-Filia Estrady 112, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łomiankach, Mediateka Start-Meta.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)