Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pink Freud w Worku Kości

Pink Freud w Worku Kości
📅 Data: piątek, 15 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Worek Kości, ul. Bagatela 10 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wojtek Mazolewski ponownie gra w Worku! 15 czerwca wraz z zespołem Pink Freud zaprasza na koncert promujący najnowszy singiel "Bodo Ordonówna Wars”!

Zespół zabiera Was w świat przedwojennego jazzu, prezentując go w zaskakujących współczesnych aranżacjach. Podczas koncertu nie zabraknie także kompozycji zapowiadających nowy autorski album zespołu oraz utworów z klasycznych już albumów "Horse and Power" oraz "Pink Freud Plays Autechre" .

Każdy z nas zna takie nieśmiertelne utwory jak "Już taki jestem zimny drań" czy "Miłość Ci wszystko Wybaczy" jednak niewielu z nas wie, że za tymi i większością innych przedwojennych hitów stoi jeden człowiek wybitny polski kompozytor Henryk Wars. Osiągnął on niebywały sukces nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Pink Freud zainspirowane jego wspaniałymi kompozycjami postanowiło wraz z Ośrodkiem Pileckiego wydać limitowaną edycję singla poświęconego nie tylko Henrykowi Warsowi, ale także Hance Ordonównie i Eugeniuszowi Bodo, artystom którzy śpiewali te piękne piosenki.

Już taki jestem zimny drań (Henryk Wars cover): link
Miłość Ci wszystko Wybaczy: link

Rok 2018 to szczególny czas dla kwartetu. Ten najbardziej rock and rollowy zespół jazzowy już od 20 lat zaskakuje swoimi wspaniałymi muzycznymi pomysłami.

Dla koneserów czarnych płyt przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Koncert będzie okazją do zakupu limitowanej edycji winylowego singla Bodo Ordonówna Wars wydanego w zeszłym roku z Ośrodkiem Badań nad Totalitaryzmami im. Witolda Pileckiego.

Wstęp wolny! Koncert bez rezerwacji miejsc!
Ilość miejsc ograniczona.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę