Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Tajemnice ul. św. Wincentego

Tajemnice ul. św. Wincentego
📅 Data: sobota, 2 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, ul. 11 listopada 70 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Po blisko rocznej przerwie, z nową energią i zapałem otwieramy kolejny sezon spacerowy na Targówku. Tego lata, wspólnie z Fundacją HEREDITAS oraz Przewodnikami PTTK z Sekcji Miłośników Warszawy i Mazowsza odwiedzimy najbardziej urokliwe zakątki dzielnicy; na nowo odkryjemy bogatą historię miejsc i ludzi tu mieszkających.

Na pierwszy spacer w ramach cyklu „Targówek nieodkryty” zapraszamy już w sobotę, 2 czerwca. Spotykamy się punktualnie o godz. 11.00 na ul. 11 listopada 70 – budynek przy wiadukcie kolejowym, w pobliżu Ronda Żaba, by razem odkrywać Tajemnice ul. św. Wincentego. W trakcie spaceru dowiemy się m.in. kim był św. Wincenty i dlaczego został patronem jednej z ważniejszych ulic Targówka. Powiemy, kto mieszkał i na jakie cele była wykorzystywana „drewniana kamienica” Paprockiego, zlokalizowana przy ul. Biruty 18; wyjaśnimy także czym jest Street Art Doping i co ma wspólnego z naszą dzielnicą.

Udział w spacerze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Projekt: „Targówek nieodkryty! Cykl wakacyjnych wędrówek po dzielnicy. Edycja II” jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Fotografia pochodzi z zasobów strony dronstudio.eu

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: spacer
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧