Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Islam w Indonezji

Islam w Indonezji
📅 Data: wtorek, 5 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Państwomiasto, Generała Andersa 29 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy gorąco na ostatnie spotkanie z cyklu Twarzą w twarz. Tym razem naszym gościem będzie Monika Piosik, doktorantka Uniwerstytetu Adama Mickiewicza, która scharakteryzuje niezwykle barwny islam indonezyjski. To ostatnia okazja, żeby przed wakacjami zdobyć nieco wiedzy o islamie - w jego nietypowej, niearabskiej postaci.

Monika Piosik jest doktorantką Instytutu Wschodniego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W pracy badawczej skupia się na lokalnych formach islamu we współczesnej Indonezji i przemianach, jakim ulega on w kontekście radykalizacji religijnej. Laureatka stypendium Darmasiswa w latach 2014–2015. Prywatnie miłośniczka podróży, szczególnie tych na Wschód: od Ukrainy poprzez Rosję, na Indonezji kończąc.

To wydarzenie oraz cały cykl są organizowane przez członków i sympatyków warszawskiej drużyny harcerskiej HWDW "Bojkot" (link. Celem spotkań jest dostarczenie rzetelnych informacji na temat islamu i kultury muzułmańskiej. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Wpadaj na Twarzą w twarz – znajdziesz tam informacje o naszej działalności i przyszłych spotkaniach.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱