Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rodzinny Dzień Dziecka

Rodzinny Dzień Dziecka
📅 Data: sobota, 2 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Przedłużamy święto najmłodszych na cały weekend i w dniach 2-3.06. zapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka w Hulakula! Wiemy, co maluchy i starszaki lubią najbardziej, dlatego nie zabraknie wielu interesujących atrakcji.

🗓 Sobota, 2.06. godz. 12:00-15:00

Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na fantastyczną dyskotekę! Zatańczymy do najpopularniejszych piosenek z ulubionych bajek, a w międzyczasie nasze animatorki wyczarują ogromne bańki mydlane, pomalują buźki i zadbają o kreatywne zabawy ruchowe. Do dyspozycji będzie także ogromna dmuchana zjeżdżalnia i zewnętrzny plac zabaw. Nie zabraknie także licznych konkursów z nagrodami oraz spotkania z naszymi maskotkami Hulkąkulką i Kręgielkiem. Udostępnimy także fotobudkę, abyście zabrali weekendowe wspomnienia do domu.
Zapraszamy także na bezpłatne "Magiczne warsztaty z języka angielskiego", czyli lekcje pokazowe szkoły językowej Profi-Lingua.

🗓 Niedziela, 3.06. godz. 12:00-15:00

A czy ty czytasz swojemu dziecku bajki? Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Suwalską – pisarką nominowaną do Astrid Lindgren Memorial Award 2018 oraz autorką książek pt. „Znowu kręcisz, Zuźka!”, „Bruno i siostry” oraz „Bajkoterapii” - antologii pięknych i mądrych bajek dla dzieci oraz poradnika dla rodziców.
Gościem specjalnym będzie Małgorzata Berwid, znana jako Ciotka Książkula - dziennikarka i animatorka kultury, która od ponad 25 lat zajmuje się współtworzeniem i realizacją programów telewizyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym („Ciuchcia”, „Budzik”, „Moliki Książkowe”).
Dodatkową atrakcją będą warsztaty plastyczne, które uświetnią olbrzymie bańki mydlane, liczne gry i zabawy z naszymi animatorkami oraz Hulkąkulką i Kręgielkiem. Udostępnimy także fotobudkę, abyście zabrali weekendowe wspomnienia do domu.
Zapraszamy także na bezpłatne "Magiczne warsztaty z języka angielskiego", czyli lekcje pokazowe szkoły językowej Profi-Lingua.

☀ Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny! ☀

🚨🚨🚨
Będzie czekał na Was także fantastyczny konkurs, w którym do wygrania będą tygodniowe karnety na Półkolonie Hulakula oraz 2-os. zaproszenia do Uzdrowiska Sante!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: dla dzieci impreza warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę