Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stand-up w Spółdzielni: Wieczór Jokera #8

Stand-up w Spółdzielni: Wieczór Jokera #8
📅 Data: czwartek, 28 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ClubBoho22, ul. Żurawia 22 (pokaż na mapie)

💲 Udział w wydarzeniu jest płatny

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na wieczór stand-up comedy organizowany przez Stand-up No Limits. Pozwól sobie na zaskoczenie i wpadaj na #WieczórJokera! Kto wystąpi? To niespodzianka! Dowiesz się dopiero, gdy komik wejdzie na scenę!

Prezentujemy Wam cały wachlarz najlepszych komików w każdy ostatni czwartek miesiąca od września do czerwca. Idea, która nam przyświeca, to zapraszanie świetnych komików, ale nie wszyscy z nich mają znane nazwiska i możecie nie wiedzieć o ich istnieniu. Odkrywanie kart jest synonimem poznawania różnych stylów w stand-upie. Nie ukrywamy jednak, że w naszym cyklu również pojawią się NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNI, na których bilety zawsze rozchodzą się w jeden dzień. Cena biletu na wieczór JOKERA to zawsze 20 zł (przedsprzedaż), co znaczy, że za dwie dychy raz w msc. poznasz cały przekrój polskiej sceny stand-upowej. WARTO! - Zawsze w ostatni czwartek miesiąca :)

Zapraszamy na jazdę bez trzymanki! :D
Pierwszym Jokerem był Karol Kopiec, drugim Katarzyna Piasecka, trzecim Bartosz Zalewski, czwartym Jacek Noch, piątym Mateusz Socha, szóstym Błażej Krajewski :) Na kogo wypadnie tym razem? ;)

Twórcy projektu to Stand-up No Limits:
projekt promujący kulturę stand-up w Polsce. Działamy od 2013 roku. Naszą ideą jest organizacja wydarzeń stand-up comedy show. No Limits polega na otwartości naszych scen i tworzeniu eventów w Polsce i zagranicą, na których prezentujemy różne rodzaje komedii stand-upowej, a także przedstawiamy Ci polskich komików. Nasz projekt nie zamyka się do wybranej grupy artystów przynależnych do konkretnej agencji, ponieważ współpracujemy z wszystkimi komikami na terenie naszego kraju.

Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;) Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

28.06.2018
19:00 (czas trwania to ok. 80 minut)
ClubBoho22 (ul. Żurawia 22)
bilety: 20 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu wydarzenia
Kup bilet: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: stand up, kabaret
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧