Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Cohen i Kobiety
reklama

Atak paniki | Kino-kołyska

Atak paniki | Kino-kołyska

reklama
data Data: 15 czerwca 2018, piątek

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
🍼🎧 Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat na pokaz „Ataku paniki” – wielowątkowej komedii, której bohaterowie wpadają w wir niecodziennych zdarzeń. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: link

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska, pomyślanego specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci (0–2) oraz komforcie oglądania dorosłych, którzy mimo obowiązków opiekuńczych chcą pozostać na bieżąco z polskim kinem.

Program
"Atak paniki", reż. Paweł Maślona, 2017, 100 minut
Autorka kryminałów, małżeństwo wracające z wakacji, nastolatek pierwszy raz palący trawkę – ich codzienne życie w kilka chwil zmieni się w czyste wariactwo. Komedia Maślony jest chwalona za dialogi, montaż oraz świetny – choć czasem zaskakujący – dobór obsady. Obok debiutantów w Ataku paniki występują aktorzy dobrze znani ze srebrnego ekranu (m.in. Dorota Segda, Artur Żmijewski), którzy są obsadzeni wbrew swojemu filmowemu emploi.

Wstęp
Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

ZAPISY: link
Wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)