Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Polskie dworce bez tajemnic

Polskie dworce bez tajemnic
📅 Data: sobota, 18 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Na której stacji kolejowej w Warszawie można podziwiać mozaiki Wojciecha Fangora? – na to i inne pytania odpowiedzą przewodnicy podczas spacerów po dworcach w Warszawie, które odbywać się będą od czerwca do końca sierpnia 2018 r.

Dworce kolejowe to coś więcej niż tylko miejsce wsiadania i wysiadania z pociągów. Obiekty warszawskie były świadkami wielu historycznych wydarzeń. Naszym projektem chcemy przybliżyć te momenty zwiedzającym. Na wycieczki zapraszamy całe rodziny i fanów kolei, gdyż każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Wchodząc na dworce z przewodnikiem można odkryć jak niesamowite tajemnice one skrywają.

Terminy wycieczek
Wycieczki w Warszawie odbywać się będą w każdą sobotę od 16 czerwca do 25 sierpnia (16, 23, 30 czerwca, 7, 14, 21, 28 lipca oraz 4, 11, 18 i 25 sierpnia) w dwóch turach w ciągu dnia, w godzinach 10:00 i 12:00. O 10:00 przewodnik czekać będzie przy wejściu do stacji Warszawa Ochota (Aleje Jerozolimskie 58), natomiast o 12:00 przy kasach dworca Warszawa Wschodnia. Znakiem rozpoznawczym przewodników będą czapki z napisem Fundacja Grupy PKP.

Zapisy
Chęć uczestnictwa w wycieczkach można wysyłać na adres przewodnikdc@pkp.pl
Liczba miejsc na poszczególne terminy jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale trzeba zabrać kartę miejską lub 90-minutowy bilet ZTM.

Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Grupy PKP.
Więcej na temat fundacji można znaleźć na stronie: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: dla dzieci spacer
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱