Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Escape room na podstawie książki "Nieodgadniony"

Escape room na podstawie książki "Nieodgadniony"
📅 Data: sobota, 16 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Kinoteka (pokaż na mapie)

💲 Udział w wydarzeniu jest płatny

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Historia założyciela legendarnej Akademii Elinghama z bestsellerowej książki Nieodgadniony Maureen Johnson dostarczyła inspiracji do stworzenia escape roomu. Fani kryminału będą mieli okazję zmierzyć się z zagadkami nawiązującymi do powieści 16 czerwca od godziny 10:00 do 15:00 podczas Festiwalu Kino w Trampkach w warszawskiej Kinotece. Wydawnictwo Poradnia K wraz z Zagadkownią opracowali specjalną wersję łamigłówek dla młodzieży.

Fabuła łamigłówek stworzonych przez Zagadkownię nawiązuje bezpośrednio do głównych bohaterów oraz miejsc najnowszej z powieści Maureen Johnson - Nieodgadniony.

Na czas gry, uczestnicy escape roomu przeniosą się do elitarnej Akademii Ellinghama - miejsca pełnego łamigłówek, wijących się ścieżek, ogrodów, ukrytych korytarzy i tajemnych przejść. Spacerując nocą po ogromnej posiadłości Państwa Ellinghamów w Vermont gracze nieoczekiwanie trafiają na ukrytą i od lat nie funkcjonującą salę teatralną. Okazuje się, że to miejsce skrywa pewną tajemnicę, którą trzeba odkryć, aby móc wydostać się z przypadkowo znalezionego pomieszczenia. Na rozwiązanie zagadki i uwolnienie się z pułapki gracze mają zaledwie 20 minut. Inaczej Wielki Dom Ellinghama pochłonie ich na zawsze.

Dzięki grze można się sprawdzić w roli dociekliwego detektywa. Podobnie jak jedna z bohaterek powieści – Stevie Bell, która pojawia się w Akademii, aby rozwikłać sprawę tajemniczego zniknięcia żony i córki Ellinghama.

Escape room znajduje się w sali nr 6 w warszawskiej Kinotece. Pierwsza tura gry rozpocznie się o godz. 10:00 16 czerwca. Kolejne grupy będą rozpoczynać grę co 20 minut. O uczestnictwie gry decyduje kolejność zgłoszeń na adres: katarzyna.petrykowska@poradniak.pl
Można zgłaszać 6-osobowe grupy lub pojedyncze osoby, które zostaną połączone w grupy.

Udział w Escape roomie wymaga biletu wstępu na Festiwal Kino w Trampkach (12 zł).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱