Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piknik rowerowy w ramach Święta Cyklicznego

Piknik rowerowy w ramach Święta Cyklicznego

reklama
📅 Data: niedziela, 09 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Cykliści opanują miasto

Pokaz mody rowerowej, informacje jak i czym bezpiecznie przypiąć rower, porady jak bezpiecznie poruszać się na rowerze i giełda rowerowa to tylko niektóre atrakcje „Pikniku rowerowego w ramach Święta Cyklicznego”, który odbędzie się 9 czerwca (niedziela) w godz. 13–17 na terenie zielonym przy ratuszu Ursynowa (al. KEN 61).

Niedzielne Święto Cykliczne to impreza wszystkich rowerzystów. Jej główną atrakcją będzie w Warszawie Wielki Przejazd, który ruszy o godz. 12 z Placu Zamkowego. Cykliści pojadą trasą: pl. Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Wilcza – Koszykowa – Chałbińskiego – Al. Jerozolimskie – Rondo Dmowskiego – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wilanowska – Rolna – KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Indiry Gandhi – KEN 61 (za ratuszem na Ursynowie).

Ale to nie koniec atrakcji. Przy ratuszu o godz. 13 zacznie się piknik rowerowy. Organizatorzy – Warszawska Masa Krytyczna i dzielnica Ursynów – zapraszają na pokaz mody rowerowej, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego, pokazy pierwszej pomocy w wykonaniu Rowerowej Grupy Ratowniczej, naukę, jak i czym bezpiecznie przypiąć rower, konkursy i gry dla dzieci, porady jak bezpiecznie poruszać się na rowerze, opowieść o książce „My, rowerzyści z Warszawy” i giełdę rowerową.

To nie wszystkie atrakcje, jakie zaplanowano na ten dzień. Warszawska Masa Krytyczna proponuje naukę jazdy rowerem po mieście w towarzystwie doświadczonego rowerzysty codziennego. „Twój osobisty Instruktor jazdy po mieście przyjedzie po Ciebie w wybrane przez Ciebie miejsce, pomoże Ci zaplanować optymalną trasę do pracy, szkoły lub w inne miejsce, a później pojedzie ją razem z Tobą, pokazując jak się zachować się na drodze i tłumacząc niuanse jazdy. A wszystko kompletnie za darmo” – zachęcają organizatorzy masy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: festiwal


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę