Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zajęcia ruchowe: joga na Łące Leśmiana

Zajęcia ruchowe: joga na Łące Leśmiana
📅 Data: środa, 29 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Anielewicza 6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Podczas zajęć na Łące Leśmiana poznamy najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczymy się, jak prawidłowo oddychać oraz poruszać się zgodnie z rytmem oddechu, tak aby łatwo zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł.

13 czerwca - 29 sierpnia, z wyjątkiem 1 sierpnia (środa), godz. 18.00, skwer przy Muzeum od ul. Edelmana, wstęp wolny

Sport na świeżym powietrzu to idealny sposób na poprawę zdrowia i dobre samopoczucie. Na zajęcia jogi należy zabrać wygodny strój i matę do jogi oraz otwartą głowę. Obuwie nie będzie potrzebne - jogę ćwiczy się na boso.

W przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w muzealnej klubokawiarni.

Zajęcia prowadzi instruktorka hatha-jogi Kinga Kubiak-Święcicka.
Kinga Kubiak-Święcicka - instruktorka hatha-jogi. W każdy czwartek prowadzi zajęcia w Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Warszawa.

Dużą część doświadczenia w pracy z ciałem zdobywała pracując z osobami z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się ciało pod wpływem ćwiczeń jogi. Jest absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyła także ośmiotygodniowy kurs mindfullness i kursy weekendowe z pranajamy i jogi interpersonalnej. Joga to dla niej sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także sposób na życie. Oprócz uczenia jogi, współpracuje także z firmami szkoleniowymi i portalem strefarozwoju.pl. Rozpoczęła także prowadzenie badań naukowych na temat stresu, pod okiem prof. Janusza Szopy.

Wydarzenie organizowane przy wsparciu Makabi Warszawa, klubu sportowego odnoszącego się do spuścizny przedwojennego klubu sportowego o tej samej nazwie. Klub prowadzi regularne zajęcia sportowe i edukacyjne z piłki nożnej, jogi, badmintona, boksu oraz zajęcia szachowe. Cyklicznie organizuje otwarte wydarzenia dla szerokiego grona odbiorców przy współpracy z takimi organizacjami jak: Muzeum POLIN, JCC Warszawa oraz JCC Kraków.

Projekt „Cykl plenerowych wydarzeń kulturalnych i rekreacyjnych Łąka Leśmiana – II edycja” współfinansuje m.st. Warszawa

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱