Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Weekend z angielskim na Bulwarach Wiślanych

Weekend z angielskim na Bulwarach Wiślanych

reklama
data Data rozpoczęcia: 28 lipca 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

data Data zakończenia: 29 Lipca 2018

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Bulwary nad Wisłą (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Kochani, zapraszamy Was serdecznie na Weekend z angielskim na Bulwarach Wiślanych, 28-29 lipca. Będzie można wziąć udział w warsztatach językowych, a także spytać o swój angielski podczas indywidualnych konsultacji. W sobotę 28 lipca po południu zaprosimy Was na seans filmowy - tytułu filmu jeszcze nie zdradzamy, ale możecie liczyć na świetnych anglojęzycznych aktorów, dużą dawkę wzruszeń i ciepłego humoru no i oczywiście nasze wskazówki jak oglądać filmy w oryginale i nie frustrować się. Dodatkowo szykujemy dla Was pyszne niespodzianki :). Będzie to świetna okazja, by poznać nas i zobaczyć jak wyglądają spotkania z angielskim metodą 6”o”, dopytać o zajęcia, a także warsztaty na Mazurach i warsztaty śniadaniowe.

KIEDY: Sobota 28 lipca (12-17:00) i niedziela 29 lipca (12-14:30)
GDZIE: Pawilon Literacki na Bulwarach Wiślanych w Warszawie
DLA KOGO: Dorośli znający angielski na poziomie średnio zaawansowanym, którzy nie mówią swobodnie po angielsku i chcieliby to zmienić :)

Plan wydarzenia:

Sobota 28 lipca:

12:00-14:00 - Indywidualne konsultacje: spytaj nas o swój angielski i jak się go uczyć, by zacząć wreszcie mówić w nim swobodnie bez strachu przed popełnieniem błędu

14:30 -17:00 - Film w oryginale po angielsku :) Jak oglądać filmy w oryginale, by nie frustrować się i czerpać z nich jak najwięcej?

Niedziela 29 lipca:

12:00 - Warsztaty z angielskim dla dorosłych na poziomie średnio zaawansowanym „Chcę zacząć mówić swobodnie po angielsku”

13:00 - Nieformalne rozmowy z Językodajnią, a także uczestnikami spotkań w Językodajni - okazja, by spytać o wrażenia i poznać tych, którzy chodzili do nas na spotkania z angielskim i zaczęli mówić swobodnie po angielsku

Zapraszamy wszystkich dorosłych*, którzy uczą się angielskiego od wielu lat i chcieliby wreszcie przełamać się i zacząć mówić swobodnie, bez strachu przez popełnieniem błędu. Warsztaty n i e są przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Rejestracja na Facebooku, link do wydarzenia poniżej.

[ Uwaga! Wydarzenia odbywające się nad Wisłą z reguły są uzależnione od pogody. Dla pewności sprawdź aktualności na stronie wydarzenia, link poniżej. ]
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)