Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stand-up na plaży! Zalewski x Walaszczyk x Kołecki

Stand-up na plaży! Zalewski x Walaszczyk x Kołecki
📅 Data: środa, 25 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ostatnim razem pogoda pokrzyżowała nam plany, ale mamy nadzieje że tym razem wszystko przebiegnie bez większych problemów, miło, sympatycznie, na relaksie i co najważniejsze nie zobowiązująco. Zapraszamy więc na porządną dawkę śmiechu, którą zaserwują:

Bartosz Zalewski - Pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki. Ma za sobą występy w telewizji, Internecie i na żywo. Ponoć niektóre były spoko, dostaliśmy zapewnienie, że i ten da rady. Będą porównania słowne i zderzanie słów nieprzystających do siebie. Bartosz we grudniu 2018 będzie świętował 8 lat na scenie stand-upowej, pewnie za pomocą gaszenia lampki wina. Obecnie pracuje nad nowym programem, który premierę będzie miał we wrześniu, a wypuszczony do Szerokiej Sieci Web zostanie 21.05.19. Życie powinno zamykać się w z góry ustalonych ramach czasowych, tak byśmy mieli jakieś oparcie. O tym będzie właśnie ten materiał. Nie, zaraz, pewnie o czymś innym, o tym jest ten opis.

Wiolka Walaszczyk - Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 "Tylko dla dorosłych" i TVN "Kuba Wojewódzki"

Całość poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki.

Klasycznie w środę, klasycznie na 20 i klasycznie za free!

Jeżeli chcecie zabrać dzieci to na czas występu możecie je spokojnie zostawić pod okiem animatora, który zapewni im rozrywkę odpowiednią dla ich wieku ;)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: stand up, kabaret
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧