Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pomogę bo mogę ! - Kręcimy film

Pomogę bo mogę ! - Kręcimy film
📅 Data: poniedziałek, 6 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


To projekt, do którego zapraszamy młodzież, studentów i dorosłych. Dzielimy się wiedzą by wspólnie nakręcić filmy. Zdobyte informacje będziecie mogli zastosować w swoim życiu jak i w trakcie kręcenia filmów. Będziemy dużo rozmawiać o tym jak pomóc, jak rozmawiać, czego unikać, jakie zachowania są niewłaściwe?

Podczas pierwszych pięciu spotkań będziemy rozmawiać o:

narkotykach, dopalaczach, uzależnieniach behawioralnych i asertywności – czym jest i jak ją stosować na co dzień. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czym są uzależnienia, jak się przed nimi chronić i gdzie szukać pomocy?

przemocy rówieśniczej, cyberprzemocy i złości – jak sobie z nią radzić. Spróbujemy zastanowić się, czym jest hejt, czy przemoc ma znamiona fizyczne, jak rozpoznać sprawcę i ofiarę?

o anoreksji, bulimii, o byciu fit i poczuciu własnej wartości – o czynnikach budujących. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania: jak rozpoznać pierwsze symptomy, o ryzykownych metodach redukcji wagi, kiedy fit staje się chorobą?

samouszkodzeniach, autoagresji i sposobach kontroli emocji. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czy obgryzanie paznokci lub złe myślenie o sobie to autoagresja, czemu służy samookaleczenie?

myślach samobójczych, zachowaniach suicydalnych i stresie i jak sobie z nim radzić. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czy samobójstwa wśród młodzieży i dzieci to już epidemia, dlaczego młodzi ludzie tracą sens życia, jak można pokochać życie?

Kolejne trzy spotkania poświęcimy na pisanie scenariusza i kręcenie filmów – o formie, pomyśle i przesłaniu zdecydujecie wspólnie w grupie. My zapewniamy pomoc filmowców z kamerą na ramieniu.

Projekt współfinasowany ze środków m. st. Warszawy – dzielnica Śródmieście
Terminy oraz godziny spotkań: link

Zapisy:
grupy@zobaczjestem.pl
tel.: 883 337 883

Miejsce: Fundacja Zobacz. Jestem, Czerniakowska 159

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️