Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Filmowy Klub Seniora

reklama
data Data: 17 września 2018, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: okolice Warszawy, Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
03.09.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
O filmie: „Większość dni w roku jest nieistotnych, nie niosą za sobą żadnych wspomnień – takie zdanie pada w opisywanym filmie – Są jednak dni, w których dzieją się rzeczy, które na dłużej zapadają nam w pamięć. Pamiętam dzień, w którym się zakochałem, pamiętam pierwsze spotkania, wreszcie pamiętam, kiedy doszło do rozmowy i zawiązania naszego związku. Niestety pamiętam też datę rozstania. Na pewno zapamiętam również dzień, w którym obejrzałem film o sobie, o moim związku, o tym, co przeżywałem”.

10.09.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
Opis filmu: akcja rozpoczyna się w latach 20-tych, a kończy w latach 40-tych i skupia się na najbardziej twórczym etapie życia genialnego wynalazcy i milionera z żyłką do interesów. Był to czas realizacji jego najśmielszych i najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów w dziedzinie latania i produkcji filmowej, jak również czas wielu burzliwych romansów i brutalnych przepychanek z korporacjami. Wtedy też, człowiek o wielkich ambicjach, po raz pierwszy zetknął się z ceną sławy, bogactwa i własnej obsesji, perfekcjonizmu.

17.09.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
Miejsce: Kino MUZA MOK.
O filmie: osieroconego chłopca przygarniają przyjaciele nieżyjących rodziców. Chłopak żeni się z ich córką, gdy oboje dorastają. Studiujący medycynę bohater przypadkowo spotyka w tramwaju inną kobietę, o której odtąd nie potrafi zapomnieć. Los połączy ich ponownie. Tymczasem w zbliża się rewolucja, która odmieni życie bohaterów.

24.09.2018 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
O filmie: akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60-tych. Dziewczyna z dobrego domu z południa, która po studiach marzy o karierze pisarki, niespodziewanie wywraca do góry nogami życie swoich przyjaciół i mieszkańców rodzinnego miasteczka, gdy postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórą służącą najzamożniejszych rodzin w okolicy. Służąca decyduje się ujawnić ciemne sekrety życia czarnoskórej mniejszości. Ze zwierzeń rodzi się przyjaźń. Okazuje się, że przyjaciółki mają sobie dużo do opowiedzenia. Zarówno one, jak i inni mieszkańcy miasteczka są świadkami zmieniających się czasów i obyczajów.

Wszystkie seanse są niebiletowane.
[brak podania tutaj tytułów filmów wynika z licencji]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site