Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

(ON)A / S(HE) - Wystawa indywidualna Doroty Kuźnik

(ON)A / S(HE) - Wystawa indywidualna Doroty Kuźnik

reklama
📅 Data: środa, 12 września 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Galeria Xanadu, ul. Hoża 51 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Pozornie chłodne i obojętne, a jednocześnie wrażliwe i pełne emocji – takie bywają kobiety. Dwoistość ich natury intryguje i porusza, fascynuje i inspiruje. Zmusza, by w poszukiwaniu prawdy spojrzeć im głęboko w oczy – zwierciadło duszy. Włożone w społeczne ramy, pragną porzucić na-rzucone normy, by podążać ścieżką serca. Spotykamy je codziennie w drodze do pracy czy na spa-cerze z rodziną – z historią życia, wyborami i dylematami wypisanymi na twarzy. Ich portrety zobaczyć można na wystawie (ON)A / S(HE), autorstwa Doroty Kuźnik, jednej z najbardziej rozpozna-walnych artystek ostatnich lat. Wernisaż odbędzie się 12 września br. w warszawskiej Galerii Xanadu.

Wystawa otwarta będzie do 29 września 2018 r., od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 oraz w soboty w godz. 11:00-16:00.
Wernisaż wystawy odbędzie się 12 września 2018 r. w godz. 18:00-21:00
Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny, ul. Hoża 51 w Warszawie

Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.) – w 2000 r. ukończyła Studia Filologiczne na kierunku Filologia Germańska na Uniwersytecie Wrocławskim, w 2005 r. ukończyła dwuletnie Studia Podyplomowe w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego.
W 2016 r. otrzymała dyplom magisterski z wyróżnieniem na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w Pracowni Malarstwa prof. Aleksandra Dymitrowicza i Pracowni Multimediów prof. nadzw. Wojciecha Pukocza. Udział w II Edycji Konkursu malarskiego „POSTAWY” na najciekawszą postawę artystyczną wśród studentów kierunku: Malarstwo Akademii Sztuk Pięknych im Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu połączony z wystawą pokonkursową w Galerii Browar w Browarze Mieszczańskim (2015). Udział w wystawach: Wystawa malarstwa w Bramie Wrocławskiej miasta Oleśnica „Art happens” (2009); Galeria „Pod psem” na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (2014); (IM)POTENCJE - wystawa malarstwa Doroty Kuźnik i Moniki Małachowskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Oleśnicy (2015); Udział w Międzynarodowym Konkursie YICCA International Contest of Contemporary Art. (2017); Wyróżnienie Honorowe w 27. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych „Promocje” w Legnicy (2017); wystawa towarzysząca międzynarodowemu seminarium naukowo-technicznemu „Urządzenia i systemy energetyczne w przemyśle, energetyce i transporcie”, hotel Warszawianka w Jachrance (Organizator wydarzenia firma APS Energia SA) (2018).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę