Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Śladem Szarych Szeregów - spacer po Starych Powązkach

Śladem Szarych Szeregów - spacer po Starych Powązkach

reklama
data Data: 29 września 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola
Opti Taxi


rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
"Wychowano nas i przygotowano w Harcerstwie do służby Ojczyźnie."

Stare Powązki są jedną z najstarszych nekropolii warszawskich, miejscem magicznym i pełnym zabytkowych nagrobków. Są miejscem spoczynku najwybitniejszych Polaków. Z okazji przypadającej kolejnej rocznicy Akcji pod Arsenałem zapraszam na spacer poświęcony "Szarym Szeregom", uczestnikom akcji dywersyjnych oraz bohaterom Powstania, którzy pozostawili po sobie wspomnienia…

Podczas spaceru dowiemy się;
Gdzie spoczywa siostra "Zośki"?
Kto organizował opiekę nad osieroconymi dziećmi?
Gdzie spoczywa pierwszy ranny uczestnik Akcji pod Arsenałem?
Gdzie spoczywa AS Wywiadu?
Kim był ostatni żołnierz z plutonu Felek?
Gdzie spoczywa dowódca mało znanej akcji i co to za akcja?
Komu zawdzięczamy wiedzę na temat wielu akcji?
Kto zagrał Niemcom na nerwach?
Gdzie spoczywa autor najbardziej rozpoznawalnej fotografii powstańczej?
Gdzie spoczywa konstruktor powstańczego pojazdu "Kubuś"?
i wiele innych...

Uwaga!
Ze względu na fakt, że nie wszystkie alejki pozwalają na przeprowadzenie "sporej grupy" pozwalam sobie wprowadzić zapisy na spacer (limit 25 osób). Zapisujemy się poprzez poniższy formularz lub wysłanie prywatnej wiadomości na adres Hubert.Smoczyk@gmail.com. Za udział w spacerze nie jest przewidziana żadna opłata, natomiast jeśli uznają Państwo, że przewodnik zasłużył na napiwek (...)

Spotykamy się w sobotę, 29 września 2018 r. o godz. 11:30 przed II bramą - św. Honoraty, ul. Powązkowska 14. Spacer przewidziany jest na około 105min. :)

Spacer poprowadzi przewodnik miejski Hubert Smoczyk, twórca Warszawskiego Zaułka. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia. ;)
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 5 + 7 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia. Organizatorem wydarzenia, przetwarzającym dane osobowe podane w powyższym formularzu jest: Hubert Smoczyk
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
check the English version of our site