Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Reggaeland Promo Tour w Mieście Cypel

Reggaeland Promo Tour w Mieście Cypel

reklama
📅 Data: niedziela, 23 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Miasto Cypel, Zaruskiego 6 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już po raz drugi płocki festiwal Reggaeland zawita ze swoją promocyjną trasą do Miasta Cypel. To przedsmak Reggaelandu, który w lipcu zaserwuje najlepsze brzmienia reggae, dancehall, ska i rocksteady.

Marika i Spokoarmia
Dancehall Masak-Rah
Tisztelet feat. Diego Cichy Don
6T's Club
Mystic Dubs

Wstęp free.


Marika została okrzyknięta Pierwszą Damą Polskiego Dancehallu. Artystka tworzy muzykę na pograniczu reggae, funku i soulu. Karierę rozpoczęła się w 2002 roku z zespołem Bass Medium Trinity, z którym dwa lata później wydała album „Mówisz i Masz”. Odkąd występuje publicznie zagrała wiele koncertów, dzieląc scenę m.in. z takimi gwiazdami, jak Erykah Badu, Wyclef Jean, Missy Elliott, Sean Paul, Gentleman i Macy Gray. Jest autorką tekstów oraz muzyki, a od czterech lat prowadzi własny radiowe show „Towary Kolonialne”. Podczas Reggaeland Promo Tour wystąpi razem ze swoim zespołem Spokoarmia, którą tworzy obecnie ośmioro muzyków.

Założony w 2008 roku przez Juniora Stressa oraz 27Pablo kolektyw Dancehall Masak-Rah zaczął od organizacji dancehallowych imprez. Stały się one na tyle popularne, że radio Euro (późniejsza Czwórka) zwróciło się do nich z propozycją stworzenia audycji poświęconej jamajskim dźwiękom. Obecnie, charakteryzująca się wysokoenergetycznym brzemieniem Dancehall Masak-Rah znajduje się w czołówce polskiej sceny soundsystemowej.

Podczas warszawskiego Reggaeland Promo Tour vol. 2 wystąpi również obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie Tisztelet. Skład powstał w 2003 roku i serwuje pełen przekrój muzyki jamajskiej od ska, aż po dancehall. Tiszteletowi będzie towarzyszył Diego Cichy Don, znany jako członek Zjednoczenia Sound System. Program uzupełnią występy poruszającego się między reggae, ska, a klasycznym soulem, funkiem i jazzem tria 6T's Club oraz kolektywu Mystic Dubs.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę