Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Ignacy Jan Paderewski - współtwórca niepodległej Polski

Ignacy Jan Paderewski - współtwórca niepodległej Polski

reklama
data Data: 18 października 2018, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola, ul. Wolska 75, Wypożyczalnia nr 10 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Dla Polaków Ignacy Paderewski to wielki mąż stanu, który po I wojnie światowej stanął na czele rządu. Za swoją działalność artystyczną i polityczną na arenie międzynarodowej został odznaczony Wielką Wstęgą Orderu Orła Białego, Orderem Polonia Restituta i pośmiertnie Virtuti Militari. Otrzymał także Order Imperium Brytyjskiego, francuską Legię Honorową, odznaczenia Belgii, Hiszpanii, Włoch, Rumunii, Saksonii, Lombardii.

Zapraszamy na edukacyjną opowieść o życiu i dokonaniach wielkiego kompozytora, patrioty i działacza niepodległościowego Ignacego Jana Paderewskiego, który dzięki swym niezwykłym umiejętnościom posiadania daru zabiegania o przychylność ważnych osobistości świata zachodniego, odegrał znaczącą rolę w odzyskaniu wolności Polski po Wielkiej Wojnie.

Spotykamy się 18 października br. o godz. 17.00 w Wypożyczalni nr 10 Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola, ul. Wolska 75.

Udział w prelekcji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Projekt „Historia Woli słowem zapisana – legendy niepodległości” jest finansowany ze środków dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)