Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kabaton Warszawski, czyli bieg na orientację oraz Piknik Rodzinny na Ursynowie

📅 Data: sobota, 22 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Szkoła Podstawowa nr 303, ulica Koncertowa 8 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Pomysłów na spędzenie pierwszego dnia lata znacie na pewno wiele. Można go przeleżeć przed telewizorem, przesiedzieć w ogrodzie lub pochodzić po mieście ze znajomymi. My mamy dla Was alternatywną opcję!

Zamiast siedzieć i bezczynnie patrzeć w sufit, warto zrobić coś dla ducha i ciała. Odpowiedzcie sobie na pytanie kiedy ostatni raz przebiegliście kilka kilometrów po osiedlu bądź lesie, kiedy ostatni raz spędziliście czas słuchając młodych, zdolnych zespołów. Taka okazja nie powtarza się zbyt często, a pierwszy dzień lata to idealna okazja do tego aby zacząć się ruszać i aktywnie spędzać długie wieczory.

Dlatego ursynowski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci postanowił zorganizować „Kabaton Warszawski”, czyli bieg na orientację połączony z piknikiem rodzinno-rekreacyjnym. Taka kompilacja, to idealna opcja na pierwszy dzień lata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych – animacje i dmuchane zamki, dla trochę starszych wiele koncertów i występów artystycznych, a dla najstarszych bieg na orientację. Ponad 20-sto kilometrowa trasa została zaplanowana i poprowadzona przez część miejską oraz zielone płuca dzielnicy, czyli Las Kabacki. Uczestnicy w trakcie przebiegniętych godzin, poznają tajemnice Ursynowa, ponieważ na każdym z punktów czekać będzie tajemnica do odkrycia.
Dla tych mniej aktywnych powstanie miasteczko piknikowe, w którym odbędzie się cała część artystyczna i relaksacyjna imprezy. „Dmuchańce”, część animacyjna, stoiska z lodami i watą cukrową, to tylko niektóre z atrakcji, które zapewnią idealne dopełnienie imprezy. Głównym punktem pikniku będzie scena, na której wystąpią młode i trochę starsze zespoły i grupy artystyczne, które zadbają o dobry humor uczestników. Całość dopełni relacja telewizyjna, którą specjalnie na prośbę organizatorów sporządzi młodzieżowy portal internetowy – weare.pl.

Garść przydatnych informacji:

Jeżeli chcesz pobiec w Kabatonie Warszawskim, zgłoś się już dziś. Wyślij swoje dane – imię, nazwisko oraz nazwę drużyny na adres: [email protected]
Warto dodać, że limit osób, które mogą pobiec jest ograniczona.

Gdzie i kiedy:
Kabaton Warszawski rusza 22 czerwca 2013 roku o godzinie 10:00 z ul. Koncertowej 8, w pobliżu metra Ursynów.
Piknik rodzinny z częścią artystyczną rozpocznie się o godzinie 12:00, na terenie Szkoły Podstawowej nr 303, przy ulicy Koncertowej 8 i potrwa do godziny 18:00.

Więcej informacji:
Fanpage wydarzenia na Facebook’u: link
Oficjalny blog wydarzenia, na którym relacja z przygotowań pikniku oraz kabatonu: kabatonwarszawski.blog.pl


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę